Targi SyMas i Maintenance w nowym obiekcie

Targi SyMas i Maintenance… Szóste Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas odbędą się w dniach 29-30 października 2014 r. w nowo powstałym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Jest to jedna z imprez należących do Solids European Series, a więc największych w Europie wydarzeń w branży materiałów sypkich i masowych. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

Wystawcami Targów SyMas będą wiodący na rynku europejskim producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń oraz rozwiązań stosowanych w zakładach przemysłowych wykorzystujących w procesie produkcji materiały sypkie, czyli różnego rodzaju proszki, pyły, granulaty, kruszywa.

Jedną ze stref prezentowanych na Targach SyMas będzie strefa Atex, gdzie zostaną zaprezentowane urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu. Będą to m.in. zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.

Swoją ofertę na Targach zaprezentują zarówno polskie firmy, jak i zagraniczni liderzy rynku m.in. z Danii, Włoch, Francji, Czech, Belgii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Udział w targach zadeklarowały już m.in. firmy: DMN-Westinghouse, WAM Polska, Atlas Copco, BeumerGroup, Jesma, Kreisel GmbH & Co., Mix s.r.l., RSBP s.r.o., SchenckProcess. Swoją ofertę będą prezentować również wystawcy z Niemiec i Holandii w ramach narodowych pawilonów.

SyMas


Targi SyMas i Maintenance co roku odwiedzają przedstawiciele niemal każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej, poprzez chemiczną, budowlaną, rolniczą, przetwórczą aż do wydobywczej i wielu innych.

Niewątpliwym atutem tej imprezy są branżowi goście, profesjonaliści poszukujący konkretnych produktów i rozwiązań, co dobrze widać w wypowiedziach uczestników ostatniej edycji targów:

- Ku naszemu zaskoczeniu odwiedzający goście, to byli wiedzący czego potrzebują fachowcy, nie było "zbieraczy" i "oglądaczy", tylko merytoryczni odwiedzający - stwierdził Wojciech Halkiewicz z Firmy Inżyniersko-Handlowej ARIA-C, Technika Sprężonego Powietrza.

Podobnego zdania jest Robert Ryt z firmy Kaeser Kompressoren:
- Organizatorom należą się słowa uznania za świetnie przygotowaną i przeprowadzoną imprezę targową, którą poprzedzała skuteczna akcja informacyjna. Zainteresowanie targami ze strony naszych klientów było dość duże, a jest to nieoceniona wartość dla każdego przedsiębiorcy.

Organizatorzy targów stawiają na połączenie wiedzy i praktyki, dlatego w programie towarzyszącym tegorocznych targów nie zabraknie otwartych seminariów learnShops, kolejnej edycji konferencji: "Nowoczesne Technologie w branży materiałów sypkich" organizowanej przez redakcję magazynu Powder&Bulk, a także III edycji cyklu szkoleniowego Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu – w ramach Targów Maintenance.

SyMas


Czytaj więcej:
Targi 1169
Maszyny 548