Targi SyMas w Krakowie

Targi SyMas w Krakowie SyMas to pierwsze w Polsce targi dotyczące obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych. Imprezę organizuje grupa easyFairs i odbędzie się ona w Krakowie 2 i 3 grudnia.

Wystawę zaplanowano w hali Targów w Krakowie. Spotkają się w niej producenci maszyn i urządzeń sortujących, tnących, mielących, napełniających, opróżniających, podnoszących, transportujących, pomiarowych, filtrujących, ważących, a także dostawcy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska z menedżerami ds. inwestycji, badań i rozwoju, innowacji i wdrożeń, opracowywania procesów technicznych i technologicznych.

- Spotkanie to będzie miało charakter ściśle biznesowy i zgodny z formatem targów organizowanych przez grupę easyFairs „Time &Cost Effective”. Hasło to nabiera szczególnego znaczenia w obecnej chwili, kiedy wizja kryzysu na Zachodzie Europy i w Ameryce Północnej zmusza także firmy w Polsce do poszukiwania oszczędności i znacznie ostrożniejszego planowania budżetów - tłumaczą przedstawiciele organizatora.

Targi easyFairs

Na targach SyMas będzie można zobaczyć w jednym miejscu i stosunkowo krótkim czasie nowoczesne i co ważne także najbardziej ekonomiczne i wydajne rozwiązania technologiczne. W trakcie targów zaprezentowane zostaną filtry, taśmy, lejki, wirówki, silosy, detektory gazów, sygnalizatory, wagi itp., a więc wszystko to, co wiąże się z branżą materiałów sypkich i masowych.

Dodatkowo podczas tzw. „learnShopów”, czyli krótkich prezentacji będzie można dowiedzieć się m.in. jak za pomocą zastosowania odpowiednich przenośników optymalizować drogi transportowe; jak przy pomocy odpowiedniego przetwornika w sposób poprawny i bezbłędny wskazać poziom wypełnienia zbiornika, a tym samym utrzymać wysoki poziom zarządzania całym procesem produkcyjnym; czy też jakich używać urządzeń monitorujących, aby zwiększać obszar monitoringu i wytrzymałość na warunki zewnętrzne, a tym samym redukować koszty związane z awariami systemów i stratami materiałowymi.

Istotne zarówno dla zwiedzających jak i wystawców jest to, iż cześć prezentacji związanych z konferencją będzie odbywała się w części wystawowej targów – na stanowiskach poszczególnych wystawców bądź w punktach learnShops.

Koszt w pełni wyposażonego i gotowego do prezentacji stoiska na targach SyMas to 5,9 tys. zł.

Kontakt:
Rafał Wawrzyńczyk
tel: +48 12 651 95 27
e-mail: rafal.wawrzynczyk
www.easyfairs.com/symas

Czytaj więcej:
Targi 1169