Targi Taropak 2010 od poniedziałku w Poznaniu

Targi Taropak 2010 od poniedziałku…
Od poniedziałku do czwartku w Poznaniu odbywają się targi Taropak 2010. To nie tylko największe w tym roku wydarzenie dla branży opakowaniowej w Polsce, ale i największa wystawa opakowaniowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Na tegorocznym Taropaku zjawiło się w roli wystawców ponad 600 firm. Wśród nich obecny jest również nasz serwis Plastech.pl ze specjalnym stoiskiem dla wszystkich uczestników targów.

Tegoroczny Taropak będzie 27. odsłoną tych najpopularniejszych w naszym kraju targów opakowaniowych. Od kilku lat odbywają się one w cyklu dwuletnim i jak zwykle są połączone z targami Polagra, co jeszcze zwiększa rozmiar i prestiż imprezy, tym bardziej, że blisko 65 proc. opakowań przeznaczonych jest dla przemysłu spożywczego.

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawią się wystawcy z 28 krajów świata (m.in. z Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii). Do ich dyspozycji będzie powierzchnia 15 tys. mkw.

Taropak 2010


Już teraz chcemy zaprosić na stoisko Plastech.pl. Będziemy obecni w pawilonie nr 12, na stoisku 50. A tam czekać będzie kilka atrakcji. Przede wszystkim zrezygnowaliśmy z tradycyjnej prezentacji. W czasie imprezy stoisko wortalu zamieni się w interaktywną kafejkę internetową, gdzie będzie można skorzystać bezpłatnie z internetu. Z doświadczenia wiemy bowiem, że internet na targach jest jedną z najbardziej poszukiwanych usług i zwykle dostęp do niej jest utrudniony. Tym razem, mamy nadzieję, że ten kłopot już nikogo nie spotka.

- Na nowatorską formułę targów Taropak składa się multidyscyplinarna ekspozycja wystawców, której towarzyszy bogaty program wydarzeń skierowany do zwiedzających zawodowo związanych z branżą. Są wśród nich m.in. przedstawiciele firm przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego – tłumaczą organizatorzy wystawy. - Dla firm udział w targach Taropak to nie tylko prestiż, ale i wymierne efekty biznesowe. Atmosfera targów sprzyja spotkaniom twarzą w twarz z partnerami biznesowymi, promocji nowych produktów w gronie wiodących polskich i zagranicznych marek.

I choć obecny Taropak nie będzie rekordowym przedsięwzięciem pod względem ilości wystawców, to jednak nie zabraknie na nim produktowych nowości.


brak
 

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma

Polska


Reportaże

Forum

Adrockowy

Własna firma produkcyjna 2020-10-13

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10

Piotrekente

Czas cyklu 2020-09-01