Targi interplastica 2019 już w styczniu

Targi interplastica 2019 już… Po tym jak w styczniu 2018 r. 650 wystawców zaprezentowało z sukcesem swoja ofertę na targach branżowych w Moskwie, perspektywy 22 Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy interplastica, które odbędą się w Rosji w dniach 29 stycznia - 1 lutego, rysują się nadzwyczaj pozytywnie.

Po zakończeniu oficjalnej rejestracji wystawców pod koniec września br., dostępne są jeszcze tylko niewielkie stoiska, które zostaną przydzielone oczekującym do końca listopada 2018 r.

Zarejestrowani dotychczas wystawcy to przedstawiciele branży tworzyw sztucznych i opakowań, w tym gronie znajdują się wieloletni uczestnicy targów interplastica, ale jak twierdzą organizatorzy, uderzająco wysoka jest również liczba nowych wystawców. Szczególnie silnie reprezentowane będą Niemcy, Austria, Włoch oraz Chiny. Ponadto udział w targach deklaruje pokaźna liczba wystawców z Turcji.

Prezentowaną przez wystawców ofertę wzbogaci bogaty program imprez towarzyszących. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie wystawa 3D fab+print, która już po raz trzeci odbywać się będzie równolegle z targami interplastica. Koncentruje się ona na szybko rozwijających się obszarach Additive Manufacturing/3D Printing. Zarówno rosyjscy, jak i międzynarodowi eksperci będą w jej trakcie dyskutować o rozwoju, możliwościach i wyzwaniach tej młodej technologii, a wystawcy zaprezentują swoje innowacyjne produkty i rozwiązania.

Kolejną dużą atrakcją dla międzynarodowej publiczności będzie Polymer Plaza w hali 1. Dzięki wykładom i dyskusjom na temat produkcji, zastosowania i przetwarzania surowców, to forum może stać się niezwykle cennym dodatkiem dla odwiedzających targi.

Równolegle z targami interplastica 2019 ponownie odbędzie się upakovka – targi opakowaniowe, w których udział zapowiedziało już ponad 250 wystawców. Oczekuje się, że w obu targach weźmie udział 25.000 zwiedzających z branży.