Targi opakowań pełne innowacji

Targi opakowań pełne innowacji…
Warszawskie targi Packaging Innovations to niewątpliwie jedna z najprężniejszych imprez dla branży opakowaniowej w Polsce. W ubiegłym roku w czasie dwudniowej imprezy przez tereny hali wystawienniczej Expo XXI przewinęło się kilka tysięcy osób, a swoją ofertę zaprezentowało ok. 150 firm. W tegorocznych targach uczestniczy zbliżona liczba wystawców, a widząc kolejkę, która ustawiła się do kas, można spodziewać się powtórzenia ubiegłorocznego sukcesu.

Jak co roku, przestrzeń targowa została podzielona na strefy tematyczne. Oprócz znanych już stref Luxpack, Co-Packaging oraz Logispack organizatorzy wprowadzili także nowość - strefę Safetypack. Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania, które chronią przed niepożądanym otwarciem lub utrudniają otwarcie danego produktu przez dzieci.

Ważnym elementem targów jest Program Innowacja - wystawcy mogą zgłosić dany produkt lub rozwiązanie do programu pozwalającego na zaprezentowanie nowatorskiego wykorzystania materiałów lub ich zastosowania.

Targom towarzyszy także bogaty program szkoleń i warsztatów. W czasie seminariów learnShops wysłuchać będzie można 16 specjalnych prezentacji branżowych, natomiast w ramach warsztatów "Jak opakować brandy?" będzie można dowiedzieć się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę.

Wortal Plastech.pl wystawia się podczas targów na stoisku C2. Serdecznie zapraszamy!

Warszawskie targi "Packaging Innovations" potrwają do piątku, 10 kwietnia.

Packaging InnovationsPackaging InnovationsPackaging Innovations


Czytaj więcej: Branża opakowań 480