Tworzywa styrenowe Toyolac w ofercie TER Plastics Polymer Group

Tworzywa styrenowe Toyolac…
Spółka TER Plastics Polymer Group wprowadziła do swojej oferty w całej Europie markowe produkty Toyolac japońskiego producenta Toray. Portfolio Toyolac jest w skali światowej jedną z najszerszych ofert w zakresie styrenu. Obejmuje szeroką gamę nieprzezroczystych oraz transparentnych tworzyw ABS, ASA, SAN oraz mieszanek PC/ABS, ABS/PBT lub ABS/PET.

Toray posiada bardzo silną pozycję wśród producentów zaawansowanych technologii, takich jak włókna i tekstylia, włókna węglowe, materiały kompozytowe, tworzywa sztuczne oraz chemikalia. Japońska firma posiada obecnie dwa zakłady produkcyjne materiałów Toyolac: jeden w Japonii i drugi w Malezji. Ze skumulowaną wydajnością 402 tys. ton/rok Toray osiąga najwyższą wydajność wśród światowych producentów transparentnego ABS. Wydajność produkcyjna wraz z globalną obecnością i bardzo solidnym zapleczem technicznym sprawia, że Toray zaliczany jest do jednych z najważniejszych producentów styrenu na całym świecie.

Wraz z włączeniem produktów Toyolac do swojego portfolio, TER Plastics Polymer Group uzupełniło swą ofertę o tworzywa styrenowe. Współpraca otwiera nowe możliwości w dziedzinie innowacyjnych projektów w każdym kraju europejskim i zapewnia dostępność dostaw dla klientów w Europie, jednocześnie redukując łańcuch kontaktów, które przetwórcy oraz OEM muszą nawiązywać, pracując nad paneuropejskimi projektami.

TER Plastics oferuje kompletne portfolio dla transparentnych rozwiązań, w tym MABS, PMMA, PC, SBC i SAN, a tym samym oferuje rozwiązania, aby sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie w transparentnych aplikacji.


Oferujemy pełen pakiet tworzyw technicznych
 

Oferujemy pełen pakiet tworzyw technicznych oraz commodities

Polska, 36-060 Głogów Małopolski, Rogoźnica 304