Urządzenie Aero 2 PCS 60 firmy ColdJet nagrodzone

Urządzenie Aero 2 PCS 60 firmy…

Urządzenie Aero 2 PCS 60, którego producentem jest firma Cold Jet - globalny lider w technologii czyszczenia suchym lodem, uzyskało tytuł Produktu Roku 2019 w kategorii: Narzędzia i Wyposażenie Warsztatu Utrzymania Ruchu, przyznawany co roku przez wydawnictwo magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu.

 W XV edycji konkursu tytuł Produktu Roku 2019 został przyznany w 17 kategoriach. W konkursie wzięło udział ponad 200 produktów krajowych i zagranicznych, które wprowadzono na polski rynek w 2019 roku. Zgłoszone do konkursu rozwiązania zostały ocenione pod kątem innowacyjności, przydatności w praktyce, łatwości użycia oraz potencjalnych zysków ekonomicznych i pozaekonomicznych związanych z zastosowaniem produktu.

Urządzenie Aero2 PCS 60 otrzymało tytuł Produktu Roku 2019 w kategorii "Narzędzia i wyposażenie warsztatu Utrzymania Ruchu". Jest to już druga nagroda przyznana firmie Cold Jet za 2019 rok. W ubiegłym roku PCS 60 zdobyła również wyróżnienie w kategorii "Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych"podczas targów Plastpol w Kielcach.

Urządzenie PCS 60 jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem do czyszczenia na rynku. Posiada opatentowany System Kontroli Cząsteczek, który precyzyjnie tnie suchy lód na jeden z 28 zdefiniowanych rozmiarów. Dzięki temu dział Utrzymania Ruchu może wykorzystać jedną maszynę do czyszczenia rozmaitych urządzeń produkcyjnych i pomocniczych; do usuwania nagarów, zadziorów, gratowania, czy odtłuszczania powierzchni przed malowaniem. Zastosowanie PCS 60 pozwala obniżyć koszty produkcji dzięki szybszemu i lepszemu czyszczeniu, bez zbędnych przygotowań. W PCS 60 wdrożono szereg rozwiązań Przemysłu 4.0, wyposażono w Internet Rzeczy poprzez platformę Cold Jet Connect, zaimplementowano intuicyjne sterowanie oraz programowalne i zabezpieczone hasłem receptury. Wszystko po to, aby usprawnić pracę działu Utrzymania Ruchu.

cold-jetCzytaj więcej:
Maszyny 556

Cold Jet to światowy lider w technologii
 

Cold Jet to światowy lider w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowujący niezawodne systemy czyszczenia, które znajdują zastosowanie w każdej branży

Polska

Reportaże

Forum