Użytkownicy Solidworks spotkają się na Stadionie Narodowym

Użytkownicy Solidworks spotkają…
28 października (środa) odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników Solidworks pod szyldem DPS Forum 2015. Konferencja, która w poprzednich latach odbywała się m.in. w warszawskim hotelu Sound Garden czy na stadionie Legii Warszawa, tym razem odbędzie się w niezwykle prestiżowej lokalizacji - na stadionie PGE Narodowy.

Program konferencji jak zwykle obfituje w atrakcje. Podczas spotkania odbędzie się m.in. premiera Solidworks 2016 – zaprezentowane zostaną wszystkie nowości oprogramowania, a specjaliści z wieloletnim doświadczeniem omówią szczegóły i zaprezentują przykłady zastosowań w nowej wersji. Ponadto na gości czekają interesujące prezentacje i ciekawe stoiska wystawców z branży.

Niebawem ruszy rejestracja na konferencję, a organizatorzy już teraz zachęcają do zapisania się na newsletter - to gwarancja otrzymywania najświeższych informacji na temat wydarzenia wraz ze związanymi z nim ofertami promocyjnymi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora konferencji, firmy DPS Software Sp. z o.o. (dawniej CNS Solutions).