Użytkownicy Solidworks spotkają się na Stadionie Narodowym

Użytkownicy Solidworks spotkają się na Stadionie Narodowym
28 października (środa) odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników Solidworks pod szyldem DPS Forum 2015. Konferencja, która w poprzednich latach odbywała się m.in. w warszawskim hotelu Sound Garden czy na stadionie Legii Warszawa, tym razem odbędzie się w niezwykle prestiżowej lokalizacji - na stadionie PGE Narodowy.

Program konferencji jak zwykle obfituje w atrakcje. Podczas spotkania odbędzie się m.in. premiera Solidworks 2016 – zaprezentowane zostaną wszystkie nowości oprogramowania, a specjaliści z wieloletnim doświadczeniem omówią szczegóły i zaprezentują przykłady zastosowań w nowej wersji. Ponadto na gości czekają interesujące prezentacje i ciekawe stoiska wystawców z branży.

Niebawem ruszy rejestracja na konferencję, a organizatorzy już teraz zachęcają do zapisania się na newsletter - to gwarancja otrzymywania najświeższych informacji na temat wydarzenia wraz ze związanymi z nim ofertami promocyjnymi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora konferencji, firmy DPS Software Sp. z o.o. (dawniej CNS Solutions).
Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże