Video: Ecor Product na targach Packaging Innovations 2012

Video: Ecor Product na targach…
Firma Ecor Product była jednym z tych wystawców marcowych targów Packaging Innovations w Warszawie, którzy prezentowali na swoim stoisku produktowe innowacje.

Ecor Product od 1990 r. jest producentem opakowań giętkich. Od 15 lat współpracuje z koncernem Tetra Pak, a od 12 lat ze szwedzką firmą RKW Sweden AB. Kontakty te zaowocowały wprowadzeniem na polski rynek ekologicznego materiału nowej generacji Ecor FPO Wrap oraz odmianą termozgrzewalną Ecor FPO Leaf.

W ramach swojej codziennej działalności firma stosuje takie procesy technologiczne jak drukowanie, cięcie, sztancowanie oraz moletowanie. Materiały opakowaniowe drukuje techniką fleksograficzną do ośmiu kolorów. Własne studio graficzne wyposażone w sprzęt komputerowy oraz maszyny do naświetlania negatywów i płyt fotopolimerowych pozwala też na przygotowanie nadruku.

W tej chwili Ecor Product obsługuje ponad 200 odbiorców z kraju i zagranicy. W tym gronie są m.in. dobrze znane sieci Carrefour, Lidl, Polo Market, Netto, Albert.
brak
 

Producent opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego (w szczególności mleczarskiego oraz mięsnego) oraz kosmetycznego i farmaceutycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno materiały tradycyjne jak i najnowsze materiały opakowaniowe przyjazne środowisku typu ECOR FPO

Polska