Video: rozmowa z Janem Rupem, dyrektorem firmy Zamak

Video: rozmowa z Janem Rupem…
Prezentujemy rozmowę z Janem Rupem, dyrektorem firmy Zamak.

Zamak Zakład Maszyn Kablowych od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i silikonu, takich jak wytłaczarki, granulatory i kompletne linie technologiczne.

W ostatnich latach, w oparciu o własne biuro konstrukcyjne i własny park maszynowy, poszerzył ofertę o specjalistyczne wytłaczarki i urządzenia do linii laboratoryjnych, dostosowane do potrzeb nowoczesnych ośrodków badawczych.

Do tej pory wyposażył w pojedyncze urządzenia oraz kompletne linie m.in. Politechnikę Krakowską, Łódzką, Poznańską, Wrocławską, Śląską, Warszawską, Rzeszowską, a także Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny w Szczecinie oraz Uniwersytet w Libercu, Uniwersytet w Opolu i Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi.

Niedawno zdobyły kolejny raz z rzędu główną nagrodę Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy - RubPlast 2011 w Sosnowcu za Najlepsze Osiągnięcie Innowacyjne, prezentując w ramach wystawy dwuślimakową wytłaczarkę współbieżną EHP2x12.Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy: wytłaczarki, linie do produkcji kabli, linie do produkcji filamentu do druku 3d

Polska, 32-050 Skawina, Piłsudskiego 23


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09