VietnamPlas 2018 - platforma biznesowa dla Azji Płd.-Wsch.

VietnamPlas 2018 - platforma…
W ciągu ostatniej dekady VietnamPlas - Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy w Wietnamie urosła do rangi najbardziej znanych i renomowanych targów branżowych w Azji Południowo-Wschodniej.

Wystawa, organizowana przez Wietnamskie Stowarzyszenie Producentów Tworzyw Sztucznych (VPA), Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych Gumy (RPMA), odbędzie się w dniach 4-7 października w Saigon Exhibition & Convention Center (SECC) w Ho Chi Minh City.

Na wystawie obecni będą dostawcy rozwiązań w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy z z ponad 14 krajów. Na liście wystawców znalazła się również firma z Polski - zajmująca się recyklingiem bełchatowska Compra.

Dzięki 17-letniej tradycji, VietnamPlas zyskał reputację wśród profesjonalistów z branży na całym świecie. Międzynarodowe stowarzyszenia, takie jak Korea Plastics Processing Machine Industry Cooperative (KPPMIC), Taiwan Association of Machinery Industry (TAMI), Taiwan Mold & Die Industry Association (TMDIA) aktywnie uczestniczą w targach VietnamPlas - platformie biznesowej która gromadzi najbardziej zaawansowane technologie w Azji Południowo-Wschodniej. Na 18 000 m2 będzie można zobaczyć ponad 520 światowych i lokalnych marek.

Pierwszego dnia targów odbędzie się seminarium branżowe, dotyczące przeglądu wietnamskiego sektora tworzyw sztucznych, w tym aktualnego stanu przemysłu oraz jego potencjału i perspektyw, a także innowacji koncentrujących się głównie na rozwiązaniach zrównoważonego rozwoju sektora.

18. Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy w Wietnamie jest bez wątpienia wydarzeniem obowiązkowym dla osób z branży tworzyw sztucznych, które zainteresowane są rynkami Azji Południowo - Wschodniej.