W Lublinie rozpoczęły się Wschodnie Dni Kooperacji

W Lublinie rozpoczęły się… 13 listopada 2018 r. w Targach Lublin rozpoczęły się Wschodnie Dni Kooperacji. Wydarzenie od trzech lat skutecznie tworzy miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i zagranicy. Swoją ofertę prezentują tu podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, którzy specjalizują się w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych. Targi potrwają do 15 listopada.

Prezentacje kooperacyjne

14 listopada 2018 o godz. 12.00 Manfred Kainz przedstawi możliwości współpracy kooperacyjnej z Klastrem AC Styria. Po prezentacji odbędzie się krótki panel dyskusyjny umożliwiający zadanie prelegentowi szczegółowych pytań. O godz. 13.00 rozpocznie się konferencja i prezentacje związane z rozszerzeniem koncepcji Wschodnich Dni Kooperacji o potencjał współpracy z rynkami wschodnimi. W gronie prelegentów znajdują się:
  • Alexey Ignatiev (doradca gubernatora obwodu kaliningradzkiego ds. spraw rozwoju regionalnego i współpracy międzynarodowej), który opowie o atrakcyjności inwestycyjnej obwodu kaliningradzkiego.
  • Yurii A.Khlopin (prezydent Klastera ,,AgroProdPark” Nowosybirsk) z wystąpieniem pt.: „Syberia jej potencjał i możliwości”.
  • Dawid Cecuda (odpowiedzialny w PAIiH za rynki wschodnie) który opowie o zadaniach Państwowej Agencji Inwestycji i Rozwoju w zakresie strategii i tworzenia struktury dyplomacji handlowej.
Konferencję zakończą wystąpienia narodowych Kierowników placówek PAIiH.

wschodnie dni kooperacji


Szczegółowy program Targów

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl.

Wschodnie Dni Kooperacji odbywają się wspólnie z Targami Energetycznymi ENERGETICS – jednym z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego.

Wschodnie Dni Kooperacji
Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

13-14 listopada 2018, godz. 9.00 – 17.00
15 listopada 2018, godz. 9.00 – 15.00


Czytaj więcej:
Targi 1179

Reportaże

Forum