"Ważenie Dozowanie Pakowanie" już od 20 lat na rynku

"Ważenie Dozowanie Pakowanie"…

Rynek polskich czasopism branżowych wciąż się rozwija.  Od prawie 20 lat swoje miejsce zajmuje na nim kwartalnik techniczno - informacyjny „Ważenie Dozowanie Pakowanie”. ten wartościowy periodyk zgromadził przez ten czas spore grono stałych odbiorców. 

Czasopismo jest czytane przez specjalistów z ośrodków badawczo-rozwojowych, przemysłu maszynowego, przemysłu przetwórstwa rolno-spożywczego, przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, rozlewniczego, a także firmy produkcyjne i handlowe związane z maszynami pakującymi, ważącymi, z automatyką przemysłową i opakowaniami. 

Poza tradycyjną formą dystrybucji pisma drogą prenumeraty, kwartalnik „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” rozprowadzany jest darmowo na targach branżowych. Wydawnictwo uczestniczy niemal we wszystkich branżowych imprezach targowych, a także w wielu konferencjach i sympozjach w Polsce. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.wdp.com.pl, gdzie zamieszczone zostały również artykuły, jakie ukazały się w ostatnim czasie.  

Po rejestracji na stronie www.wdp.com.pl można otrzymywać bezpłatną e-prenumeratę i dołączyć do tego grona. Odbiorcami tytułu są głównie specjaliści z działów automatyki, utrzymania ruchu, jakości produkcji bądź firmy prywatne czy biura inżynierskie. 

Firmom, które zdecydują się promować na naszych łamach, wydawnictwo proponuje darmową publikację artykułów, jak również bezpłatne zamieszczenie informacji o nowych produktach w części poświęconej „Nowościom technicznym”. 

wdp-baner-750-x-90

Czytaj więcej: