Webinarium ''Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive''

Webinarium ''Jak oszczędzać…

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę motoryzacyjną na całym świecie. Ucierpiały na tym także polskie firmy, które w większości dostarczają komponenty dla producentów znanych marek pojazdów. Jak optymalizować pracę, oszczędzając czas oraz koszty? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Na te pytania postarają się odpowiedzieć specjaliści z firm CadXpert oraz GM System podczas webinarium 23 listopada 2020. Wstęp wolny.

Webinarium ''Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive'' odbędzie się 23 listopada w poniedziałek o godz. 11:00. Dostęp do wirtualnego pokoju jest dostępny pod adresem: https://bit.ly/nx-druk3D-auto

Technologie druku 3D mogą być wykorzystane w wielu obszarach produkcji od prototypowania do druku narzędzi montażowych lub części zamiennych. Możliwość wykonania danego elementu bezpośrednio w firmie pozwala pominąć łańcuch dostaw, który został przerwany na przykład na skutek panującej pandemii. Podczas szkolenia online eksperci z GM System zaprezentują, jak wymodelować wybrane projekty w oprogramowaniu Siemens NX CAD. Następnie części zostaną zaprezentowane po wydruku. Specjaliści z CadXpert opowiedzą, jakie parametry zostały dobrane do wydrukowania danych elementów.

Agenda webinarium:

  • W jakich obszarach produkcji możemy stosować elementy z drukarki 3D?
  • Przykłady zastosowań w firmach z branży automotive oraz kalkulacja kosztów
  • Modelowanie w NX - projekt panelu deski rozdzielczej z teksturą oraz gałki drążka zmiany biegów
  • Prezentacja wydruków 3D

Zachęcamy do oglądania na żywo lub do rejestracji, by otrzymać nagranie spotkania.

webinar-automotive

Czytaj więcej:
Druk 3D 220

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot
 

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.

Polska