Wtryskarka Hurmak podniesie jakość szkoleń

- Trzydniowe szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów którą stanowią przedstawiciele przemysłu oraz uczelni wyższych z bogatym doświadczeniem przy pracach wdrożeniowo - naprawczych. Co ważne personel oddelegowany do udziału w szkoleniu otrzyma certyfikaty jego ukończenia w dwóch językach. Myślę, że taka forma szkolenia będzie kolejną wartością dodaną przy zakupie maszyny w przeciwieństwie do często zdawkowych i pobieżnych przeszkoleń podczas dostawy maszyn - powiedział nam pan Jakub Mączka, prezes Hurmak Polska.

Prezes EMT-Systems Grzegorz Wszołek dodaje, że dzięki obecności wtryskarki w Centrum oferta szkoleniowa zostanie rozbudowana o kurs z zakresu ustawiania i optymalizacji procesu wtryskiwania w systemie otwartym, co oznacza, że będzie on dostępny dla indywidualnych osób, nie tylko dla zorganizowanych grup. Z racji tego, że jest to wtryskarka z napędem hydraulicznym, maszyna będzie również mogła być wykorzystywana podczas szkoleń z hydrauliki siłowej, skierowanych do pracowników utrzymania ruchu.

Umowa zawarta pomiędzy obiema firmami przewiduje, że w przypadku sprzedaży urządzenia, Hurmak Polska udostępni Centrum szkoleniowemu EMT Systems następną wtryskarkę aby zapewnić kursantom ciągły dostęp do praktycznej części specjalistycznych kursów.

Nawiązanie współpracy Hurmak Polska z EMT-Systems to kolejny krok tureckiego koncernu w rozwoju ścisłej kooperacji ze światem nauki. Od pewnego czasu w Rumunii maszyny Hurmak pracują na podobnych zasadach na dwóch uniwersytetach - w Bukareszcie i Timisoarze.

ecotech


Jacek Leszczyński
Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22