Wtryskarki Borche BH z przedłużoną gwarancją na układ zamykania

Wtryskarki Borche BH z przedłużoną… Wymagającym branżom, w których nacisk kładziony jest na zaawansowanie technologiczne detali, produkcję w bardzo krótkich cyklach lub zachowanie czystości w strefie formy, marka Plastigo oferuje serię maszyn Borche BH. Szybkobieżne wtryskarki o sile zamykania 200-500 ton z powodzeniem sprawdzają się w branży opakowaniowej, a z racji specyfiki pracy - także w segmencie elektroniki oraz akcesoriów medycznych.

Jak informują przedstawiciele Plastigo, przy pracy w suchym cyklu maszyna o sile zwarcia 2 000 kN osiąga czas cyklu równy 2 sekundom. W przypadku większej maszyny, na przykład 500 ton, czas cyklu wydłuża się jedynie o sekundę. Również czas cyklu całkowitego we wtryskarkach serii BH uległ znacznemu skróceniu, dzięki podwójnemu systemowi hydraulicznemu umożliwiającemu realizację ruchów równoległych.

Pomimo tak szybkiej pracy, maszyny zachowują wysoką precyzję działania dzięki prowadzeniu płyty ruchomej na prowadnicach liniowych. Opatentowany system układu wtryskowego zapewnia z kolei szybką reakcję na zadane parametry oraz precyzyjny wtrysk. Ruchy formy kontrolowane przez zawór proporcjonalny, zachowują powtarzalność pozycji z dokładnością do 0,5 mm oraz zapewniają stabilność.

Wtryskarki tej serii wyposażone są również w nowatorski układ zamykania, łączący w sobie zalety standardowego układu kolanowego oraz systemu maszyn dwupłytowych. O stabilności układu świadczy fakt objęcia go 5-letnią gwarancją producenta. Maszyny BH sprawdzą się także wśród przetwórców poszukujących maszyn zachowujących bezwzględną czystość w obszarze formy. Powyższe zalety wtryskarek zostały docenione i wyróżnione przez Targi Kielce.

Wtryskarki serii BH są dostępne w Częstochowskim magazynie, gdzie można przetestować maszyny. Wtryskarki tej serii w ofercie specjalnej objęte są aktualnie 3-letnią gwarancją.

Borche


Czytaj więcej:
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81