Wtryskarki dostępne od ręki w ofercie Plastigo

Wtryskarki dostępne od ręki… W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby branży tworzyw częstochowska firma Plastigo wprowadziła elastyczną ofertę, dzięki której dostawa maszyny możliwa jest w ciągu jednego dnia od zamówienia. W chwili obecnej w magazynie dystrybutora znajduje się 14 maszyn - przetwórcy mogą dokonać wyboru spośród czterech różnych serii wtryskarek Borche, przeznaczonych do standardowych (BS Economic i BS Plus), specjalistycznych (BH) oraz wielkogabarytowych produkcji (BU).

Wśród dostępnych maszyn są wtryskarki w najpopularniejszych tonażach spotykanych na rynku: od małych, których siła zwarcia wynosi 600 kN, poprzez standardowe wielkości (1200, 1500, 2000, 2600 oraz 3000 kN), aż do maszyn rzędu 4000 czy 5000 kN. Na uwagę zasługuje także wtryskarka o sile zwarcia 10000 kN, która może służyć do produkcji detali o wadze ponad 4 kg.

Oprócz stale dostępnych wtryskarek firma oferuje również ponad 2600 urządzeń peryferyjnych prosto z magazynu i ponad 14 tys. części zamiennych. Warto też wspomnieć o pozostałych usługach Plastigo, jak np. całodobowa opieka serwisowa, badania laboratoryjne czy szkolenia.

Plastigo


Czytaj więcej:

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Reportaże

Forum