Wystartowała nowa strona internetowa DRP Group

Wystartowała nowa strona internetowa…

Idąc z duchem czasu oraz pragnąć sprostać wyzwaniom stawianym przez współczesny rynek, firma DRP Group zdecydowała się na gruntowną przebudowę swojej strony internetowej www.drp.pl 

Spółka konsekwentnie dokłada wszelkich starań, aby DRP Group kojarzyła się wszystkim partnerom i klientom z profesjonalizmem, odpowiedzialnością i innowacyjnością. Nowa odsłona strony internetowej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, lecz przede wszystkim przejrzysta i ulepszona nawigacja, dzięki której dostęp do informacji o działalności Spółki i oferowanych przez nią produktach będzie szybszy, a kontakt z pracownikami łatwiejszy. Z myślą o potrzebach swoich partnerów i klientów a także o funkcjonalności oraz dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej została stworzona bardziej responsywna strona, która pozwala na korzystanie z witryny w dowolnym miejscu i czasie.

Za pośrednictwem nowej witryny przekazywane będą najnowsze informacje odnoście funkcjonowania firmy oraz oferowanych produktach i usługach. Wszystkie niezbędne informacje będą wprowadzane na nią systematycznie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.drp.pl oraz życzymy miłego i wygodnego użytkowania. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią Państwu wyszukanie przydatnych informacji.


Czytaj więcej: