Zaawansowana technologia, wyborny smak


„Dolce Gusto to prawdziwa rewolucja w parzeniu kawy w domu. Nasz oryginalny nowy system zapewnia konsumentom lepszy smak każdej filiżanki, nie ustępujący kawie parzonej za pomocą profesjonalnych urządzeń. Dlatego absolutnie konieczne było to, aby kapsuły były w stanie spełnić wymagania tej zaawansowanej technologii” – stwierdził Frederic Doleac, kierownik ds. rozwoju opakowań dla tego projektu.

„Współpraca z RPC Tedeco-Gizeh nad tym projektem oparta była na prawdziwym partnerstwie. Firma ta potrafiła nas wysłuchać i w pełni zrozumieć nasze wymagania, a następnie dostarczyć rozwiązanie, które jest zaawansowane technicznie, a przy tym miłe dla oka.”

„Dolce Gusto jest ważnym nowym zamówieniem dla RPC Tedeco-Gizeh” – powiedział dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Frank Doorenbosch. „Projekt ten znakomicie pokazuje nasze możliwości w dziedzinie projektowania technicznego oraz naszą zdolność do oferowania indywidualnych rozwiązań w zakresie opakowań dla wszelkiego rodzaju produktów i rynków, opartych na zrozumieniu potrzeb naszych klientów i nowatorskich koncepcjach.”

Kawę Dolce Gusto wprowadzono już do sprzedaży w Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, a wkrótce wejdzie także na inne rynki.

RPC Tedeco-Gizeh S.A.S.
Zone Industrielle,
F-67330, BOUXWILLER,
France
Tel: +33 (0)3 88 71 78 00
Fax: +33 (0)3 88 71 31 60
Email: info.bouxwiller@rpc-tedeco-gizeh.com
www.rpc-tedeco-gizeh.com

Czytaj więcej: Innowacje 301 Opakowania 1097