Zagraniczne misje gospodarcze na targach Eurotool

Zagraniczne misje gospodarcze… W najbliższych dniach Kraków stanie się centrum świata obrabiarkowo-narzędziowego. 15. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbywające się pod Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki - Waldemara Pawlaka są największą i najważniejszą jesienną imprezą w branży.

Jubileuszowa edycja to 240 wystawców z całego świata, 450 firm reprezentowanych, największa powierzchnia wystawiennicza, nowości i premiery rynkowe, wykłady i seminaria, spotkania z liderami branży i co najważniejsze - gwarancja udanych inwestycji .

Tegoroczne atrakcje
Najbardziej prestiżowa impreza w branży obróbki mechanicznej w południowej Polsce obchodzi 15. urodziny. Swoje produkty zaprezentują wystawcy z ponad 31 krajów, a niezwykle mocnym akcentem będzie z pewnością wystawa białoruskich obrabiarek do metalu.

- Podczas targów zaprezentujemy białoruskie szlifierki oraz frezarki. Dodatkowo na naszym stoisku będzie prezentowana gama wiertarek konwencjonalnych oraz centrum obróbcze. – zapowiada Piotr Honc, prezes firmy Mexim S.c.

Do Krakowa z misją gospodarczą przyjadą przemysłowcy z Danii, Estonii, Słowacji i Francji. Szczególnie liczna będzie duńska delegacja. W grupie znajduje się m.in. Steffen Eriksen z Ambasady Danii, przedstawiciele administracji sekcji metalowo-maszynowej Zrzeszenia Przemysłu Danii oraz reprezentanci głównych firm metalowych. Obecność na targach potwierdzili przedstawiciele Instytutów Naukowych z Rosji, Ukrainy, Czech, Polski oraz fachowcy z całego świata.

EurotoolCzytaj więcej:
Targi 1120

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska