Zmiany w zarządzie Sumitomo (SHI) Demag

Zmiany w zarządzie Sumitomo…

Shoichi Ohira dołączy do zarządu firmy Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery jako COO (Chief Operation Officer) i Head of Production, od 15 stycznia 2019 r.

Ohira jest uznanym ekspertem w zakresie produkcji. Doświadczenie w dziedzinie wtryskarek zdobył w spółce Sumitomo Heavy Industries w Japonii, Chinach i USA. Przez wiele lat piastował stanowiska kierownicze w zakresie produkcji i zarządzania jakością.

W zakresie swoich nowych obowiązków skoncentruje się na dalszej optymalizacji wydajności produkcji i znacznym skróceniu czasu cyklu, co uważa za swój pierwszy priorytet. - W związku z rosnącym tempem wzrostu, którego doświadczyliśmy w ostatnich latach, obecnie koncentrujemy się na zwiększeniu wydajności produkcji i stabilizacji zdolności produkcyjnych na wysokim poziomie - mówi Gerd Liebig, CEO Sumitomo (SHI) Demag. - Pan Ohira ma cenne doświadczenie w optymalizacji złożonych procesów produkcyjnych. Będzie kontynuował rozpoczęte już inwestycje w naszych zakładach w Schwaig, Wiehe i Ningbo.

Źródło: Sumitomo (SHI) Demag Machinery GmbH


Czytaj więcej:

Reportaże

Forum