interpack 2020 - zgłoszenia wystawców na rekordowym poziomie

Tydzień startupów w Düsseldorfie

Po raz pierwszy równolegle z targami interpack odbędzie się tydzień startupów - impreza łącząca wizjonerów, wojowników i ludzi sukcesu z innowacyjnymi przedsiębiorstwami, usługami i produktami przyszłości. Podczas imprezy odbędzie się około 150 warsztatów i spotkań. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.startupwoche-dus.de

Serwisy online

Na stronie www.interpack.de odwiedzający mogą znaleźć pomoce służące do efektywnego zaplanowania wizyty na targach np. bazę danych wystawców z możliwością stworzenia spersonalizowanych planów hal, funkcję służącą do umówienia spotkania z wystawcami oraz informacje na temat prezentowanych nowości. Ponadto odwiedzający mają do dyspozycji aplikację na iPhone i system Android, w której znajdą aktualne informacje na temat wystawców, organizowanych imprez, graficznie zoptymalizowane plany hal, kontakty do wystawców, informacje o produktach, formularz umówienia spotkania oraz możliwość sporządzania notatek przy danym wystawcy. Wszystkie platformy dysponują możliwością nanoszenia indywidualnych zmian - niezależnie od tego, gdzie zostały sporządzone. Strona internetowa targów interpack zawiera informacje na temat konferencji "Life without Packaging?", daje możliwość zarezerwowania hotelu i wskazówki dotyczące ofert kulturalnych w Düsseldorfie, z których można skorzystać dla urozmaicenia swojego pobytu w mieście. Liczne artykuły na tematy branżowe i podejmujące kwestie aktualnych trendów w branży znajdują się w magazynie targów interpack „Tightly Packed“. 

Godziny otwarcia i ceny

Targi interpack zapraszają w dniach 07 - 13 maja 2020 codziennie w godzinach 10.00 - 18.00. Bilety w formie eTicket można nabyć już od połowy października 2019. Bilet jednodniowy w przedsprzedaży internetowej pod adresem www.interpack.de kosztuje 57,00 € (w kasie: 67,00 €), uczniowie, studenci i stażyści płacą 15,00 € w kasie. Bilet trzydniowy w przedsprzedaży internetowej kosztuje 107,00 € (w kasie: 125,00 €). Nowością jest karnet na cały okres targów. Kosztuje on w przedsprzedaży internetowej 115 € (w kasie 145 €). Wszystkie zakupione przez internet bilety eTicket odwiedzający mogą wydrukować ze swojego komputera. Wszystkie bilety i identyfikatory dla wystawców targów interpack 2020 uprawniają do darmowego przyjazdu i odjazdu środkami transportu publicznego Związku Rhein-Ruhr (VRR), kursującymi z i do miast w okolicy targów w Düsseldorfie.

brak
 

Wyłączny przedstawiciel na Polskę spółek targowych Messe Düsseldorf GbmH, Messe Düsseldorf Asia, Messe Düsseldorf China

Polska