interpack 2023: targi dla każdego

Materiały opakowaniowe i opakowania

Hale 7 i 7a, 8a, 9 i 10 będą dla tego sektora najważniejsze. To właśnie na nich odwiedzający będą mogli zobaczyć co najmniej jedną trzecią wszystkich przyszłorocznych wystawców wraz z ofertą ich materiałów i gotowych produktów

Ta niezwykle szeroka prezentacja opakowań, materiałów opakowaniowych i środków pomocniczych do pakowania stanowi sama w sobie największe targi opakowaniowe na świecie. Również i to sprawia, że niemiecka wystawa jest wyjątkowa. Podczas targów interpack zaprezentowane zostaną wszystkie możliwe materiały opakowaniowe jak również liczne innowacje w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów, na przykład w zakresie stosowania nowych materiałów, zrównoważonych surowców lub zwiększania ilości recyklatów stosowanych w opakowaniach.

Grono wystawców w tym obszarze jest liczne i międzynarodowe - można tu będzie między innymi odwiedzić Sappi Europe, Sonoco, Mayr Melnhof Packaging, Berry Global, Schütz GmbH, SIT Group czy Seda International Packaging.

Etykietowanie, znakowanie, uszlachetnianie

"Informuj, dekoruj, dostosowuj - opakowanie niesie informację". Jak wdrożyć to hasło dla różnych produktów i aplikacji, zaprezentują wystawcy w halach 8a i 8b. Tutaj znajdą się maszyny do technologii etykietowania i znakowania, na przykład Bluhm Systeme, Langguth, Domino Printing Sciences, Videojet Technologies, Herma czy Possehl.

interpack17-jv6396

components

"Każda część się liczy" to motto targów komponentów, które odbywają się równolegle do targów interpack jako odrębne wydarzenie. To tutaj swoje stoiska będą miały firmy oferujące technologie do napędów, jednostek sterujących i czujników, produkty do obrazowania przemysłowego, techniki manipulacji, oprogramowanie i komunikację przemysłową oraz kompleksowe systemy automatyki dla przemysłu opakowaniowego. Są to również części maszyn, komponenty i urządzenia, urządzenia peryferyjne oraz komponenty i pomoce do pakowania. Wśród wystawców są m.in. Pilz, Gimatic, Igus, Voestalpine Edelstahl i Mädler. Tymczasowa hala 18, usytuowana pomiędzy halami 10 i 16, umożliwi dostęp do targów z centralnej lokalizacji, a odwiedzający interpack będą mieli bezpośredni dostęp zarówno do targów components jak i interpack.

Reportaże

Forum