AMG Recycling Polska Sp. z o.o.

Makulatura, recycling, niszczenie dokumentów, transport,

 
Dane kontaktowe:
ul. Maszewska10
Polska, 72-100 Goleniów

Opis działalności

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie  recyklingu oraz  niszczenia i zabezpieczania dokumentów.

Zajmujemy się skupem oraz odbiorem makulatury na terenie całego kraju. Posiadamy dostosowane do tego pojemniki, kosze, kontenery.

Jesteśmy polską firmą z długoletnim doświadczeniem świadczącą kompleksowe usługi w zakresie recyklingu papieru i makulatury. W trosce o komfort klienta przygotowujemy indywidualne oferty na preferencyjnych warunkach finansowych. Nasza firma wyposażona w specjalistyczny, nowoczesny i niezbędny sprzęt do kompleksowego przetwarzania papieru, gwarantuje przyjazne dla środowiska powstawanie surowca wtórnego. Oferujemy Państwu bezpieczne i zgodne z wymaganiami prawa niszczenie dokumentów zawierających dane poufne. Na tle innych firm wyróżniamy się ofertą darmowego niszczenia dokumentów. Usługa ta wymaga szczególnej uwagi dlatego zapewniamy klientom możliwość osobistego uczestniczenia i nadzoru w procesie całego niszczenia. Zajmujemy się skupem oraz odbiorem makulatury na terenie całego kraju. Dysponujemy transportem dostosowanym do potrzeb klienta. Niszczymy także magnetyczne i optyczne nośniki danych.

Kategorie

  1. Surowce » Odpady » Makulatura