Dassault Systèmes Sp. z.o.o.

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Dassault Systèmes Sp. z.o.o.

Dassault Systèmes Sp. z.o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16a
02-092 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Dassault Systèmes, dostarcza firmom i niezależnym specjalistom wirtualne środowiska umożliwiające wizualizację innowacji zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Są to wiodące rozwiązania, które zmieniają sposób projektowania, wytwarzania i serwisowania produktów. Nasze produkty wspierają innowacje społeczne, zwiększając potencjał środowiska wirtualnego do wprowadzania korzystnych zmian w świecie realnym.

Dzięki Platformie 3DEXPERIENCE, nasi klienci mogą tworzyć „przedsiębiorstwa społecznościowe”, które pomagają zaangażować ich klientów w proces tworzenia innowacji. Środowisko 3DEXPERIENCE i jego architektura online pomaga przedsiębiorstwom, na jakimkolwiek etapie cyklu tworzenia produktu lub usługi,  w testowaniu i ocenie ewentualnych doświadczeń jakie dostarczą swoim klientom. Krótko mówiąc, 3DEXPERIENCE  dostarcza  energii najnowszej generacji napędzającej ekonomię doświadczeń (Experience Economy).

catia dassault systemes

Pozostałe produkty to:

  • CATIA
  • ENOVIA
  • SIMULIA
  • DELMIA

delmia - dassault systemes

Firma zapewnia wartość dodaną już ponad 210 000 klientów o różnej wielkości i z różnych branż, zlokalizowanych w ponad 140 państwach. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.3ds.com.

Wiadomości