Formes Sp. z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, formy wtryskowe


Dane kontaktowe:

ul. Spółdzielcza 2
Polska, 42-274 KonopiskaFirma Formes powstała w 1981 roku. Od początku istnienia głównym profilem naszej działalności jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku i termoformowania. Świadczymy usługi wtrysku i wykonujemy elementy jako kooperant dla wielu firm w rożnych gałęziach przemysłu.

Doskonała znajomość branży oparta o wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw termoplastycznych ( PC, POM, ABS, PA, PA modyfikowany, PS, PP, PE ), nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona załoga zapewniają naszym produktom wysoką jakość. Specjalizujemy się w produkcji detali o wysokich wymaganiach co do wymiarów, wyglądu i jakości wykorzystanego tworzywa.

Posiadamy wtryskarki o siłach zwarcia od 50 do 350 ton i gramaturze wtrysku do 1090 gram, oraz termoformierkę o wymiarach stołu 1000x700 mm. Świadczone usługi wtrysku i termoformowania wykonywane są zgodnie z opracowanymi technologiami i przy prowadzeniu pełnej dokumentacji procesów. Dla naszych klientów wykonujemy formy wtryskowe przy współpracy z narzędziowniami w polsce i za granicą.

Dysponujemy magazynem wysokiego składowania wyposażonym w automatyczny system przeciwpożarowy, nowoczesną halą montażową wraz z załogą wyspecjalizowaną w montażu wieloelementowych produktów oraz możliwością ich pakowania w blistry lub folię termokurczliwą, dodatkowo wykonujemy usługi nadruku w technologii tampodruku i sitodruku.