Wtryskarki

Wtryskarki to jedne najpopularniejszych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wtryskarki wykorzystują proces formowania wtryskowego, w którym uplastycznione tworzywo wtryskiwane jest do zamkniętej formy wtryskowej. Forma nadaje kształt gotowym elementom (wypraskom).

Wiadomości

Arburg na cyfrowej wersji

Arburg na cyfrowej wersji targów Hannover Messe

Podczas targów Hannover Messe Digital Edition w kwietniu 2021 firma Arburg zaprezentuje nową wersję urządzenia ''pod klucz'', która wyznacza nowe standardy w zakresie cyfryzacji, automatyzacji i gospodarki o obiegu zamkniętym w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Nowy dyrektor polskiego oddziału

Nowy dyrektor polskiego oddziału Arburga

Od 1 stycznia 2021 roku nowym dyrektorem polskiego oddziału Arburga jest Konrad Szymczak. Zastąpił on na tym stanowisku dr. Sławomira Śniadego, który z sukcesem założył i rozwinął Arburg Polska Sp. z o.o., a obecnie, po 25 latach, przeszedł na emeryturę.

Wittmann z optymizmem patrzy

Wittmann z optymizmem patrzy w przyszłość

Grupa Wittmann odnotowała w drugiej połowie 2020 r. pozytywny rozwój pomimo osłabienia gospodarki w sektorze motoryzacyjnym oraz ograniczeń warunkowanych przez COVID-19. Jeśli tendencja ta utrzyma się w 2021 r. Wittmann planuje kolejne inwestycje.

Wydarzenia

Katalog firm » Wtryskarki

 
Ekin Makina Plastik San. Tic. Ltd. Sti.

Ekin Makina Plastik San. Tic. Ltd. Sti.

Turecki producent maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, wtryskarki

LS Mtron

LS Mtron

Wtryskarki LS Mtron: wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe

P&F Wartacz

P&F Wartacz

Wtryskarki, schładzarki, chillery, regulatory temperatury, młyny, podajniki, rozdmuchiwarki

ARBURG Polska Sp. z o.o.

ARBURG Polska Sp. z o.o.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

 

Oferty B2B » Wtryskarki

Forum

Plastechopedia

Wtryskarka Wtryskarka do tworzyw sztucznych

Wtryskarka to maszyna przeznaczona do formowania termoplastycznych tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania pod ciśnieniem do formy. Typowa wtryskarka składa się z dozownika granulatu, cylindra wtryskowego, w którym tworzywo ulega roztopieniu, ślimaka lub tłoka służącego do przetłaczania tworzywa i formy, w której tworzywo zastyga tworząc wypraskę. Możliwości…