Gekoplast S.A.

Płyty PP kanalikowe/komórkowe KARTONPLAST®/TEKPOL®; płyty lite/pełne z ABS, ABS/PMMA, HIPS, PP, PE; opakowania z płyt komórkowych; przekładki Layer-Pad;


Dane kontaktowe:

ul. Krasickiego 13
Polska, 42-693 Krupski MłynGEKOPLAST S.A. specjalizuje się w produkcji płyt i opakowań z tworzyw sztucznych.
Płyty komórkowe (kanalikowe) z PP KARTONPLAST®/TEKPOL®.
Produkowane przez nas płyty komórkowe to nowoczesny materiał opakowaniowy o dużej wytrzymałości mechanicznej, dobrych właściwościach termoizolacyjnych, odporny na promieniowanie słoneczne i działanie wody, odporny na działanie roztworów substancji nieorganicznych i kwasów, odpowiedni do barwienia powierzchniowego i nadruku, w pełni poddający się recyklingowi.
Opakowania i wykroje z płyt KARTONPLAST®/TEKPOL®
Produkty z płyt komórkowych stosowane są w sektorze motoryzacyjnym, AGD, hutnictwie szkła, stali i aluminium, przemyśle elektronicznym, reklamie, budownictwie, rolnictwie, leśnictwie, farmacji, przemyśle spożywczym. Oferujemy m.in.: pudła, pojemniki wzmacniane listwami PP lub aluminiowymi, pojemniki do sztaplowania, z wkładem tekstylnym chroniącym zawartość przed uszkodzeniem, pudełka ażurowe zapewniające wentylację zawartości, przekładki i kratownice jako wyposażenie wewnętrzne opakowań transportowych, tablice reklamowe, osłonki na drzewka, teczki, segregatory itp.
Płyty pełne (lite) z tworzyw sztucznych
Oferowane przez nas płyty z PP, HDPE, LDPE, HIPS, ABS, ABS/PMMA i płyty warstwowe łatwo poddają się obróbce mechanicznej i termicznej, doskonale nadają się do termoformowania. Stosowane są w przemyśle chłodniczym, elektronicznym, opakowaniowym, chemicznym, instalacyjnym, motoryzacyjnym, w budownictwie i reklamie. Z płyt wykonuje się m.in. osłony i obudowy urządzeń produkcyjnych, elektronicznych i AGD, detale motoryzacyjne, palety transportowe, ekrany akustyczne, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na chemikalia, silosy, ciągi wentylacyjne, instalacje sanitarne, wykładziny basenów, wyposażenie placów zabaw, materiały reklamowe.


Materiały Video

Przekładki transportowe wielokrotnego użytku
Przekładki transportowe wielokrotnego użytku
2014-10-16    Długość: 3 minuty

Galeria zdjęć