Henzym P.W. s.c.

Recykling, przetwórstwo tworzyw sztucznych, obróbka metali


Dane kontaktowe:

ul. Jarzębinowa 10, Łężyce
Polska, 84-207 KoleczkowoSzanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo HENZYM specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz obróbce mechanicznej metali. Bazując na naszym ponad 15-letnim doświadczeniu w produkcji elementów zarówno plastikowych jak i metalowych, zapewniamy ich 100% powtarzalność i wysoką jakość.

Oferujemy Państwu systemy łączeń wykorzystywane przy montażu ościeżnic, elementy ochronne niezbędne na czas transportu, okucia meblowe, zaślepki otworów oraz wiele innych wyrobów, których być może Państwo poszukują!

Od początku naszej działalności, posiadamy własną narzędziownię oraz wykwalifikowanych pracowników, tak więc wykonanie formy bądź wykrojnika prowadzimy u siebie wg zlecenia Odbiorcy. Realizujemy również zlecenia, w których klienci powierzają nam swoje oprzyrządowanie, przy czym zapewniamy adaptację do maszyny i bezpłatny serwis formy lub wykrojnika przez cały okres eksploatacji.

Wiemy jak ważnym elementem jest utrzymanie ciągłości produkcji i sprzedaży w Państwa firmie, dlatego przywiązujemy ogromną wagę również do dobrej obsługi serwisowej. Dzięki rzetelności naszej firmy zdobyliśmy już zaufanie wielu najbardziej renomowanych przedsiębiorstw i fabryk w Polsce.

Misją naszego przedsiębiorstwa jest udział w tworzeniu awangardowej stolarki budowlanej oraz meblowej.

Miło nam również poinformować, że od bierzacego roku poszerzyliśmy naszą działalność o recykling odpadów z tworzyw sztucznych, w związku z czym chętnie nawiążemy współpracę w ramach tej branży przemysłowej.

Z wyrazami szacunku,

Henryk Jeka, Paweł Jeka