Kraus Folie Sp.J.

Producent folii polietylenowych

Kraus Folie Sp.J.

ul. Wojciecha z Brudzewa 44
62-800 Kalisz
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

KRAUS FOLIE jest firmą rodzinną z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku folii polietylenowych. Celem firmy jest rozwój w strategicznych obszarach działalności, jakim jest sektor drukarni fleksograficznych i producentów opakowań oraz partnerstwo z klientami w zakresie dostarczania najnowocześniejszych na rynku rozwiązań w zakresie oferowanych produktów. Firma rozwija również dynamicznie własną produkcję opakowań przemysłowych ze zgrzewem dennym.

Szczególny nacisk kładziemy na wsparcie technologiczne dla klientów i dostarczanie rozwiązań „szytych na miarę”. Jest to możliwe dzięki doświadczonej kadrze i własnemu działowi B+R wyposażonemu w najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny.

Sercem firmy jest dział produkcji w którym dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do produkcji folii wielowarstwowych metodą wytłaczania z rozdmuchem. Kładziemy szczególny nacisk na zakup najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych, co daje nam przewagę pod względem technologicznym i kosztowym. Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie gwarantuje, iż zawsze dostarczymy Państwu materiał najwyższej jakości i w pełni powtarzalny.

Oferty B2B