Maropak Zjednoczone Zakłady Usługowo-Wytwórcze

Opakowania plastikowe, butelki plastikowe, opakowania butelki, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania kosmetyczne, wyroby z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Promienna 15, Długa Kościelna
Polska, 05-074 HalinówFirma MAROPAK istnieje na rynku od 1972 roku. Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i innych.

Oferowana gama produktów to: butelki plastikowe, słoiki plastikowe jak i różnego rodzaju zamknięcia np.: nakrętki: standardowe, flip-top, disk-top, nasadki, roll-ony, atomizery, pompki, dozowniki, aplikatory, triggery i wiele innych.

Na stronie możecie Państwo skorzystać z interaktywnego katalogu prezentującego nasze wyroby. Jest on na bieżąco aktualizowany
o nowe produkty.

Firma Maropak oferuje również kompleksowe realizacje indywidualnych projektów. Zaczynając od wykonania wizualizacji 3D, poprzez przygotowanie dokumentacji technicznej, aż po budowę formy. Możliwe jest to dzięki własnej Narzędziowni, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, przystosowany do budowy różnego rodzaju form wtryskowych i rozdmuchowych. Połączenie tych elementów gwarantuje doskonałą jakość naszych wyrobów i konkurencyjność cen.

Priorytetem firmy jest spełnienie oczekiwań Klientów i dbanie o wysoką jakość produktów. Doskonale wiemy, że wytworzony przez nasz produkt jest naszą wizytówką. Owocem wieloletniej współpracy z klientami z Polski i zagranicy jest mocna pozycja w branży opakowań z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nasz produkt wzbudził Państwa zainteresowanie, prosimy o kontakt, a my postaramy się by opakowanie wyrobu przestało być dla Państwa problemem.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki