Marpak Aleksandra Grucza

Folie stretch, taśmy, opakowania


Dane kontaktowe:

ul. Prywatna 7
Polska, 84-230 Dębogórze Wybudowanie Rumia


Opis działalności

Firma Marpak zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań związanych z zabezpieczeniem ładunków podczas transportowania. Jesteśmy bardzo ważnym, stabilnym i lojalnym partnerem dla wielu firm różnych branż, a osiągnęliśmy to dzięki szybkości działania, dużej elastyczności i bezwzględnej lojalności wobec klientów i dostawców, co czyni nas partnerem wyjątkowym. Obecna baza odbiorców oraz dostawców zapewnia nam ciągłość dostaw i stabilność cen.
Oferujemy folie stretch posiadające certyfikat ISO:2002 gwarantujący najwyższą jakość, na którą składają się: wysoka wydajność, ponadprzeciętna rozciągliwość oraz zwiększona odporność na przebicia. Nasza folia nadaje się do owijania produktów ciężkich, jak i bardzo lekkich i delikatnych, umożliwia opakowanie i zabezpieczenie towaru począwszy od kartonów, słoików, butelek, aż po cegłę, kostkę brukową itp. Nasze rozwiązania gwarantują dokładne, szczelne i stabilne zabezpieczenie ładunku na palecie. Folia stretch nie deformuje lekkich produktów, zabezpieczając je jednocześnie przed uszkodzeniami, jest antystatyczna. Oferujemy folie stretch o szerokości 500 mm i różnych grubościach. Oprócz folii przezroczystej oferujemy folię w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym i białym.

W naszej ofercie znajdują się także taśmy klejące przezroczyste, barwne oraz z nadrukiem. Oferowane przez nas taśmy są najwyższej jakości, dają gwarancję pewnego klejenia i są bardzo wytrzymałe. Nadruk na taśmach jest trwały i zgodny z dostarczonym przez klientów wzorem.
W naszej ofercie także m. in. taśmy polipropylenowe wraz z oprzyrządowaniem, folie pęcherzykowe, kaptury foliowe, kartony oraz tektury faliste.