Mir-Plast Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Osińska Mirosława

Opakowania z tworzyw sztucznych. Wiadra, pojemniki. Wtapianie etykiet IML.


Dane kontaktowe:

ul. Tuwima 8
Polska, 78-300 Świdwin


Opis działalności

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Mir-Plast jako rodzinne przedsiębiorstwo istnieje na rynku polskim od 1996r. Dynamiczność, profesjonalizm oraz wyspecjalizowana kadra powoduje, iż posiadamy rzesze stałych i zadowolonych z naszych usług klientów. Z uwagi na zmieniające się wymagania i potrzeby, głównym celem firmy stało się sukcesywne zaspokajanie potrzeb naszych odbiorców. Do produkcji używane są surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców, co zapewnia doskonałą jakość produktu. Nasze opakowania posiadają atest PZH, który dopuszcza opakowania do kontaktu z żywnością. Atutem jest również posiadanie własnej narzędziowni, dzięki której wdrążane są nowe technologie (etykietowanie opakowania metodą IML) oraz wzornictwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania o różnych kształtach i kolorach, o pojemności od 200 ml do 5300 ml. Posiadamy odpowiedni system transportu, gwarantujemy terminowość dostaw na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszych opakowań. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, oraz dobre warunki współpracy.

Z poważaniem
Mirosława Osińska

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Pojemniki ręczne » Wiadra