Natex Sp. z o.o.

Barwniki do tworzyw sztucznych

 
Dane kontaktowe:
ul. Gołkowska 58 G
Polska, 05-502 Gołków

Opis działalności

Natex Sp. z o.o. - jest dostawcą na rynku polskim koncentratów barwiących i dodatków do tworzyw sztucznych oraz środków pomocniczych do procesów produkcji. (m.in. środki czyszczące, środki do konserwacji form).
Nasz program sprzedaży obejmuje szeroką gamę koncentratów barwiących do tworzyw termoplastycznych w tym tworzyw konstrukcyjnych w postaci granulatu, przeznaczonych do przetwórstwa technologią wtrysku, wytłaczania, wytłaczania z rozdmuchem, produkcji folii, włókien chemicznych (PP) i kabli PVC/PE.
Podstawowa gama kolorystyczna jest poszerzona o kolory specjalne opracowywane wg aktualnych wymagań rynku (m. in. marmurki, granity, perły, metalizowane, pastelowe, transparentne, fluoro do PP, PS, ABS, PMMA, PC, PA i PET).
Aktualnie na stanie magazynu znajduje się ponad 500 kolorów do różnych tworzyw sztucznych.
NATEX realizuje także indywidualne zamówienia na opracowanie barwników wg przekazanego wzorca lub np. wg RAL, PANTONE , dostosowanych do konkretnych wymagań technologicznych i konstrukcyjnych wyrobów.
Dostarczane barwniki posiadają atesty producenta na dopuszczenie wyrobów do kontaktu z żywnością zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami UE (94/62/EC).
Ponadto Natex oferuje środki pomocnicze oraz dodatki specjalne stosowne w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym: antystatyki, środki UV, uniepalniacze, spieniacze, nukleanty, środki przeciwbakteryjne, środki zapachowe (w granulacie i płynne), fotoluminatory .
Jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane z barwieniem i przetwórstwem tworzyw sztucznych.
Nasz program sprzedaży także w internecie.