Newborn Plastic Sp. z o.o.

Produkcja regranulatu LDPE , LLDPE, PP oraz folii i worków śmieciowych

Newborn Plastic Sp. z o.o.

ul. Leśna 11
36-100 Kolbuszowa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mycia folii z tworzyw sztucznych przetwarzamy wysoko zabrudzone tworzywa sztuczne, trudno przerabiane, pozyskując odpady typu LLDPE, LDPE, PP   przerabiane na regranulat.

Produkujemy regranulaty na drodze recyklingu folii z odpadów produkcyjnych i poprodukcyjnych tworzyw sztucznych. Odpady najpierw są starannie selekcjonowane, następnie rozdrabniane i myte w wydajnych i nowoczesnych maszynach. Po odseparowaniu zanieczyszczeń i wstępnemu zagęszczeniu przechodzą do etapu recyklingu którego wynikiem jest regranulat tworzyw sztucznych gotowy do dalszej produkcji. Możliwe jest jego uszlachetnienie modyfikatorami tworzyw sztucznych i modyfikatorami recyklingu, wypełnienie kredą, talkiem lub zabarwienie tworzywa na wybrany kolor.

Wszystkie produkowane przez nas granulaty PE i PP  są przyjazne dla środowiska i zostały wyprodukowane z największą starannością. Jakość naszych produktów sprawdzamy na własnych liniach produkcyjnych aby mieć pewność, że towar jest najwyższej jakości. Jesteśmy też producentem folii, którą robimy zarówno z własnych surowców jak i dostarczonych przez klienta. Prowadzimy także usługową produkcję regranulatu z materiałów dostarczonych przez klienta. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od ilości oraz jakości materiałów.