Plastico Sp. z o.o.

Opakowania HDPE, PP i PET: butelki, kanistry, pojemniki, nakrętki, koncentraty barwiące

 
Dane kontaktowe:
ul. Wielkopolska 3F
Polska, 26-600 Radom

Opis działalności

PlastiCo Spółka z o.o. jest producentem wysokiej jakości opakowań z HDPE,PP i PET przeznaczonych do pakowania:

  • chemii kosmetycznej,
  • chemii gospodarczej,
  • chemii samochodowej i budowlanej,
  • artykułów spożywczych.
Ponad dwudziestoletnia historia firmy to lata doskonalenia technologii, unowocześniania produkcji i zdobywania doświadczeń w dziedzinie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych oraz rozbudowy zakładu i wyposażania w nowoczesne maszyny. Dzięki temu produkowane przez nas opakowania są nowoczesne, konkurencyjne na rynku i atrakcyjne cenowo.


Wszystkie opakowania do produktów spożywczych posiadają niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na ich kontakt z żywnością.  Atutem firmy PlastiCo jest produkcja opakowań bezpośrednio z granulatu PET co pozwala na barwienie opakowań na dowolny kolor. Współpracujemy z pracowniami projektowymi w zakresie tworzenia nowych wzorów, uwzględniających wymagania naszych odbiorców aby produkt końcowy odpowiadał trendom i wymaganiom rynkowym.

Nasza standardowa oferta dostępna jest w katalogu internetowym. Poza nią produkujemy całą gamę opakowań, których wzory są zastrzeżone przez klientów. Jesteśmy wiodącą firmą w kraju, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla branży samochodowej na oleje i płyny eksploatacyjne.  Dostarczamy swoje produkty do największych producentów chemii motoryzacyjnej w Czechach i Ukrainie i Holandii.  Produkty w naszych opakowaniach możecie Państwo znaleźć na stacjach benzynowych rodzimych koncernów paliwowych, w supermarketach oraz w sklepach motoryzacyjnych, z chemią gospodarczą czy kosmetykami i chemią gospodarczą.

Zapraszamy do współpracy.

Oferty B2B

Młyn do tworzyw

Młyn do tworzyw

3,00 PLN / szt.
Nissei - butelczarka

Nissei - butelczarka PET

100 000 PLN / szt.

Galeria zdjęć