Plastico Sp. z o.o.

Opakowania HDPE, PP i PET: butelki, kanistry, pojemniki, nakrętki, koncentraty barwiące


Dane kontaktowe:

ul. Wielkopolska 3F
Polska, 26-600 Radom


Opis działalności

PlastiCo Spółka z o.o. jest producentem wysokiej jakości opakowań z HDPE,PP i PET przeznaczonych do pakowania:

  • chemii kosmetycznej,
  • chemii gospodarczej,
  • chemii samochodowej i budowlanej,
  • artykułów spożywczych.
Ponad dwudziestoletnia historia firmy to lata doskonalenia technologii, unowocześniania produkcji i zdobywania doświadczeń w dziedzinie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych oraz rozbudowy zakładu i wyposażania w nowoczesne maszyny. Dzięki temu produkowane przez nas opakowania są nowoczesne, konkurencyjne na rynku i atrakcyjne cenowo.


Wszystkie opakowania do produktów spożywczych posiadają niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na ich kontakt z żywnością. Wykonujemy etykietowanie opakowań płaskich i okrągłych na życzenie klienta. Atutem firmy PlastiCo jest produkcja opakowań bezpośrednio z granulatu PET na nowoczesnych urządzeniach NISSEI co pozwala na barwienie opakowań na dowolny kolor wybrany przez klienta. Współpracujemy z pracowniami projektowymi w zakresie tworzenia nowych wzorów, uwzględniających wymagania naszych odbiorców aby produkt końcowy odpowiadał trendom i wymaganiom rynkowym. Spółka wdrożyła i stosuje potwierdzony certyfikatem firmy TUV NORD CERT system zarządzania jakością ISO9001:2000.

Nasza standardowa oferta dostępna jest w katalogu internetowym. Poza nią produkujemy całą gamę opakowań, których wzory są zastrzeżone przez klientów. Jesteśmy wiodącą marką w kraju, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych o pojemnościach do 18 litrów. Naszymi klientami są takie firmy jak: Platinum Oil, Akwawit Polmos, Unitarpin, Chemia Bomar, Pharma CF, Global Cosmed i inne. Dostarczamy również swoje produkty to największych producentów chemii motoryzacyjnej w Czechach. Nasze produkty możecie Państwo znaleźć na stacjach benzynowych, w supermarketach (Biedronka, Tesco, E-Leclerc i innych) oraz w sklepach motoryzacyjnych, z chemią gospodarczą czy kosmetykami. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowe wzory i nowe wyzwania w zakresie produkcji opakowań. Zapraszamy do współpracy.

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki