Przedsiębiorstwo Techniczne Verso Sp z o.o.

Surowce wtórne i energetyczne


Dane kontaktowe:

ul. Celna 9
Polska, 41-906 BytomSpecjalizujemy się w pozyskiwaniu, wytwarzaniu i handlu wszelkiego rodzaju biomasą, taką jak: zrębki, trociny, różne gatunki i odmiany ekologicznego brykietu drzewnego, peletu czy drewna kominkowego. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem i sprzedażą węgla opałowego paczkowanego różnych klas i sortymentów.


W 2007 r. firma P.T. "VERSO" Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie zbierania i transportu różnego rodzaju odpadów, m.in. makulatury, wszelkiego rodzaju folii i tworzyw sztucznych, gumy, butelek PET i innych. W 2009 r. rozszerzyliśmy listę odpadów o opakowania z drewna i inne odpady drewniane, jak również pozyskaliśmy zgodę na prowadzenie działalności w zakresie odzysku opakowań drewnianych.

Obecnie działamy prężnie na rynku surowców wtórnych odbierając oraz skupując różnego typu surowce z zakładów spożywczych i przemysłowych, sklepów wielkopowierzchniowych i tych mniejszych, firm samochodowych, kopalń itp. na terenie całego Śląska, gwarantując solidne podejście do sprawy (m.in. wszelkie niezbędne dokumenty związane z ochroną środowiska), a także stały i terminowy odbiór surowców w zależności od potrzeb klientów.

Na terenie naszej firmy, w Bytomiu znajduje się stały punkt skupu surowców wtórnych, gdzie gwarantujemy rzetelną obsługę klientów oraz wysokie ceny za sprzedawane surowce.

Wiemy, że ochrona środowiska to przyszłość, dlatego też w każdym kierunku i w każdej chwili dążymy do symbiozy z otaczającą nas naturą.Kategorie

1. Surowce » Odpady » Makulatura