Romak PPHU

Produkcja opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Romak PPHU

ul. Przemysłowa 74
43-100 Tychy
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

PPHU "Romak" w Tychach jest zakładem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych do różnego rodzaju zastosowań. Od chwili powstania firma specjalizuje się w produkcji dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego oraz dla indywidualnych odbiorców.

Wysoko kwalifikowany personel, zapewnia ciągły rozwój w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkcyjni oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia co przekłada się na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.

Produkcja naszych opakowań oraz innych komponentów odbywa się zgodnie z najnowszymi trendami związanymi z ochroną środowiska. Do produkcji naszych opakowań wykorzystujemy oprócz tradycyjnego granulatu HDPE również ten pochodzący  z odzysku w postaci regranulatów rHDPE. Ponadto do produkcji  wykorzystujemy energię pochodzącą z odnawialnych źródeł, na co posiadamy certyfikat potwierdzający gwarancje jej pochodzenia.

Możemy produkować wyroby o gabarytach od 0,01 do 6kg z takich surowców jak: PE, PE-HD, PE-LD oraz PP.

Oferujemy miedzy innymi:

Opakowania:
-butelki,
-pojemniki,
-słoje,
-kanistry.
Komponenty z tworzyw sztucznych dla motoryzacji, budownictwa oraz innych gałęzi przemysłu.

Aby w pełni spełniać wymagania jakościowe klientów wdrożyliśmy  System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Towarzyszy temu systematyczna rozbudowa zakładu oraz poszerzanie i modernizacja parku maszynowego, skutkująca zwiększaniem wydajności i jakości naszych wyrobów.

Zapraszamy do współpracy
PPHU "ROMAK" w Tychach