"Romak" PPHU

Produkcja opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych.


Dane kontaktowe:

ul. Przemysłowa 74
Polska, 43-100 Tychy


Opis działalności

PPHU "Romak" jest zakładem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych do różnego rodzaju zastosowań. Od chwili powstania firma specjalizuje się w produkcji dla przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego oraz dla indywidualnych odbiorców.

Wysoko kwalifikowany personel, zapewnia ciągły rozwój w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych. Pracownicy produkcyjni oraz personel obsługi technicznej odbywa cykliczne szkolenia co przekłada się na osiąganie wysokiej jakości wyrobów.

Produkcja odbywa się metodami rozdmuchu, wtrysku i wytłaczania na formach własnych oraz powierzonych. Możemy produkować wyroby o gabarytach od 0,01 do 6kg z takich surowców jak: PE, PE-HD, PE-LD oraz PP

Oferujemy miedzy innymi:

Opakowania:
-butelki,
-pojemniki,
-słoje,
-kanistry.
Komponenty z tworzyw sztucznych dla motoryzacji, budownictwa oraz innych gałęzi przemysłu.

Aby w pełni spełniać wymagania jakościowe klientów wdrożyliśmy  System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Towarzyszy temu systematyczna rozbudowa zakładu oraz poszerzanie i modernizacja parku maszynowego, skutkująca zwiększaniem wydajności i jakości naszych wyrobów.

Zapraszamy do współpracy
PPHU "ROMAK" w Tychach