Sinograf S.A.

Firma zajmująca sie dystrybucją grafitu i wyrobów grafitowych a także tworzyw konstrukcyjnych. Grafit płatkowy, grafit amorficzny, szczeliwa grafitowe, szczeliwa teflonowe, uszczelnienia mechaniczne, wałki PTFE, płyty PTFE, taśmy PTFE, dyspersje, proszki


Dane kontaktowe:

ul. Osadnicza 1
Polska, 87-100 ToruńW świecie znanych jest ponad sto tysięcy materiałów inżynierskich. Są one podstawą budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń, najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i postępu w tym zakresie. W tej dziedzinie specjalizujemy się od 1994 roku, skupiając się na grupie najbardziej poszukiwanych i efektywnych ekonomicznie produktów.

Zaufało nam setki krajowych przedsiębiorstw, kooperantów oraz wielu światowych dostawców. Skupiamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie właściwego stosowania materiałów i ich optymalizacji ekonomicznej. Propagujemy rozwój i popularyzację wiedzy, współpracujemy z ośrodkami naukowo-badawczymi, organizujemy szereg konferencji i seminariów poświęconych tej dziedzinie z udziałem wybitnych specjalistów.

Promujemy jakość, bezpieczeństwo oraz troskę o środowisko, nasze produkty są badane i certyfikowane przez instytucje krajowe i zagraniczne. Większość dostosowana jest do europejskich norm i wymagań w zakresie bezpieczeństwa (REACH, PZH, UDT) ich parametry techniczne spełniają najwyższe normy i potwierdzone są świadectwami badań w niezależnych ośrodkach.