T&F Plast s. r. o.

Wtrysk, wytłaczanie, termoformowanie, rozdmuch tworzyw sztucznych, wsparcie techniczne, serwis urządzeń, produkcja form

T&F Plast s. r. o.

ul. Krátka 301/13
010 04 Hôrky
Słowacja
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

T&F Plast s.r.o. oferuje klientom produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych w obszarze tworzyw elektrotechnicznych, technologii oświetleniowej i produkcji medycznej.

Firma T&F Plast s.r.o. ma 22-letnie doświadczenie w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych - wtrysk tworzyw sztucznych, wytłaczanie tworzyw sztucznych termoformowanie i rozdmuchiwanie.

Oferujemy wieloletnie doświadczenie - od pomysłu klienta, poprzez rozwiązania techniczne, przygotowanie form po masową produkcję. Nasze największe doświadczenie dotyczy materiałów: PMMA, PC, PS, PE, PP i PA.

Celem T&F Plast s.r.o. jest zapewnienie swoim klientom najwyższą jakość wyrobów z tworzyw sztucznych, dotrzymując terminów wymaganych przez klienta i cen akceptowalnych dla nas obu. Hasło naszej firmy „Myślimy o Tobie z wyprzedzeniem” reprezentuje i podkreśla największy atut, jaki producent / dostawca może zapewnić swoim klientom.

Zakres produktów / usług:

Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych

Zajmujemy się wtryskiem tworzyw sztucznych możemy zaoferować produkcję na wtryskarkach od 35 do 200 ton.
Procesy montażu są z pewnością częścią projektów wyrobów z tworzyw sztucznych.
We współpracy z innymi firmami jesteśmy w stanie zapewnić produkcję na wtryskarkach od 50 ton do 2000 ton.


Wsparcie techniczne

Jesteśmy gotowi przyjechać, ocenić, doradzić, znaleźć odpowiednie rozwiązanie i uruchomić produkcję.

Nasz zespół ekspertów przechodzi przez cały proces produkcji, zaczynając od diagnostyki stanu maszyny, urządzeń peryferyjnych i technologii, przez wszystkie etapy procesu i opracowując optymalizację procesu produkcji. Dzięki tej strategii będziesz mieć najszersze okno procesu w najkrótszym czasie cyklu. Pomożemy Ci w stabilizacji procesu produkcji, form i procedur.

Serwis urządzeń peryferyjnych i technologii

Poinformuj nas, zanim zdecydujesz się wyrzucić urządzenie. Doradzimy Ci, a jeśli będzie jakieś rozwiązanie, na pewno je znajdziemy. Oferujemy możliwość zaoszczędzenia nieprzewidywalnych inwestycji w postaci nowej maszyny do formowania wtryskowego, robota, suszarki, jednostki kontroli temperatury, zewnętrznych sterowników ogrzewania form i tak dalej.

Badania i rozwój oraz produkcja form

Obecnie jesteśmy w stanie przetworzyć projekt od szkicu do produkcji seryjnej. Faza pobierania próbek i produkcji odbywa się w Żylinie, ale analizy Mold-Flow i projektowanie form, a także sama produkcja form, w tym FOT (T0), SOT (T1) .., są przygotowywane przez sprawdzone firmy, z którymi współpracujemy i które specjalizują się w tym procesie.


Jestem w stanie zapewnić drobne modyfikacje lub naprawy form, w tym zmianę kształtu bloku przez szlifowanie, frezowanie, piaskowanie lub polerowanie.