PPH TOMA Sp. z o.o.
Przetwórstwo tworzyw sztucznych (pojemniki, tulejki, nakrętki, nasadki), wytwarzanie form wtryskowych na zamówienie
PPH TOMA Sp. z o.o.
ul. Al. J.Piłsudskiego 5797-200 Tomaszów Maz.
Polska
Opis działalności
Nasza firma powstała w 1958 roku w Tomaszowie Mazowieckim (Polska centralna).
Jesteśmy godną zaufania firmą zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych i wytwarzaniem form wtryskowych. Nasze wyroby wykorzystywane są w różnych dziedzinach przemysłu, w tym przemysłu chemicznego, papierniczego, budownictwa i innych. Zatrudniamy ok. 80 osób, z których każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie.
Nasza firma posiada wdrożony System Zarządzania Jakością ISO w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2015-10.
Oprócz działu wtryskarek dysponujemy profesjonalną narzędziownią, Pawilonem Handlowym i Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.
Do naszych cennych klientów należą firmy mające siedzibę zarówno w kraju, jak i za granicą (Niemcy, Francja czy Włochy).
Zapraszamy do współpracy — zaufaj jakości i doświadczeniu, które gwarantujemy.