TRIO Spółka Jawna

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych (dozowniki, próbówki, blistry itp.), produkcja tektury falistej oraz opakowań tekturowych i kartonowych, produkcja elementów metalowych (okucia i uchwyty do mebli), usługi związane z pakowaniem wyrobów


Dane kontaktowe:

ul. Nieskórz 15
Polska, 07-301 Ostrów Mazowiecka


Opis działalności

Trio Spółka Jawna jest firmą prywatną działającą od 1999 r. W trakcie naszej działalności zakład ulegał nieustannym przekształceniom co wiązało się ze znacznym rozwojem przedsiębiorstwa.

Obecnie firma Trio Sp.J. specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, tektury i opakowań tekturowych oraz elementów metalowych. Wyroby nasze charakteryzuje wysoka jakość i staranność wykonania, akceptowana przez szeroką grupę odbiorców.Świadczymy również usługi pakowania zleconych elementów.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne i stabilne ceny oraz terminowość realizacji zamówień. Technologia produkcji jak i wytworzone produkty spełniają stosowne normy Unii Europejskiej.