Turplast Primo Sp.J.

Kątowniki tekturowe, tuleje papierowe, szpulki, dekle, gilzy, monotuby, szpule, tulejki

Turplast Primo Sp.J.

Turplast Primo Sp.J.

ul. Sadowa 16/22
95-100 Zgierz
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Turplast Primo - kątowniki tekturowe

Historia Naszej Firmy sięga 1983 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji z tworzyw sztucznych. Dysponując kompleksowym zestawem wtryskarek, do dnia dzisiejszego produkujemy różnego rodzaju tuleje, szpule plastikowe, dekle, zaślepki etc.

W latach dziewięćdziesiątych powiększyliśmy swoją działalność o asortyment z tektury. Jesteśmy producentem tulei papierowych zwijanych spiralnie. W 2004 roku uruchomiliśmy produkcję kątownika z tektury.

Najwyższe jakościowo komponenty używane do produkcji naszych wyrobów spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy ekologiczne. Produkowane przez nas wyroby posiadają aktualne atesty higieniczne - wydane przez Państwowy Zakład Higieny.

Turplast Primo - tuleje papierowe

Nasze wyroby zostały także przebadane przez Labolatorium Jakości Papieru ICP przy Instytucie Celulozowo - Papierniczym, w wyniku czego otrzymaliśmy: certyfikaty zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami zawartymi w ustawie z dn. 11 maja 2001 roku - o opakowaniach i odpadach opakowaniowych oraz odpowiednich postanowień Dyrektywy 94/62/WE. Otrzymaliśmy certyfikat zgodności z normą PN-CR 13695-1:2002 (U), certyfikat zgodności z normą PN-EN 13428:2002, certyfikat zgodności z normą PN-EN 13430:2002. Wszystkie certyfikaty wydane zostały przez Instytutu Celulozowo-Papierniczy to potwierdzenie, iż: Turplast - to ekologiczne wyroby o najwyższej jakości.

Systematyczne inwestycje w rozwój naszego parku maszynowego pomagają nam dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki tym działaniom, możemy optymalnie zaspokoić wymagania naszych kontrahentów, jednocześnie zapewniając bardzo korzystne ceny.