Ulma Packaging

Maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do pakowania w folię strech, maszyny rolowe do pakowania w folie miękkie, maszyny typu FLOW PACK


Dane kontaktowe:

ul. Sikorskiego 6B
Polska, 05-119 Łajski


Opis działalności

ULMA Packaging Polska sprzedaje pełen asortyment maszyn oferowanych przez ULMA Packaging wraz z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami produkowanymi przez innych renomowanych dostawców.

Naszym odbiorcom proponujemy maszyny do pakowania:
  • w folię strech z ręcznym podawaniem produktu SUPERCHIK jak i z automatycznym podawaniem produktu SUPERCHIK i GALAXY. Maksymalna prędkość pakowania na maszynie do pakowania w folię strech to 60 opakowań na minutę, produkty mogą być pakowane zarówno folię przeźroczystą jak i zadrukowaną. Obecnie w Polsce pracuje 36 maszyn pakujących w folię strech.

  • maszyny rolowe (THERMOFORMING) do pakowania w folie miękkie BABY, MINI oraz w folie miękkie lub twarde SUPRA, OPTIMA. Produkty mogą być pakowane w próżni i/lub w zmodyfikowanej atmosferze. Pudełka mogą być formowane przy pomocy sprężonego powietrza; sprężonego powietrza i próżni; sprężonego powietrza, próżni i tłoczenia mechanicznego. Do zamykania opakowań może być stosowana zarówno folia przeźroczysta jak i zadrukowana. W Polsce mamy 53 maszyny rolowe wyprodukowane w ULMA Packaging.

  • maszyny typu FLOW PACK z folią podawaną od góry lub a dołu- PV 350, BALTIC, NEVADA, ARTIC i PACIFIC. W rodzinie maszyn FLOW PACK występują maszyny sterowane mechanicznie (PV) i maszyny wykorzystujące najnowszą myśl inżynierską, sterowane całkowicie elektronicznie, napędzane przez serwomotory (Baltic, Nevada, Artic, Pacific). Maszyny FLOW PACK umożliwiają pakowanie w folie polipropylenowe, poliolefiny termokurczliwe lub w folie barierowe (standardowe i termokurczliwe- BDF) w osłonie atmosfery zmodyfikowanej. W Polsce pracuje 35 maszyn FLOW PACK.

  • maszyny typu TRAYSELAER przeznaczone do pakowania produktów umieszczonych na tackach. Maszyny typu TRAYSELAER umożliwiają pakowanie produktów w próżni i/lub gazach zmodyfikowanych. Tacki mogą być podawane do maszyny ręcznie lub automatycznie (bezpośrednio z linii produkcyjnej). Wydajność pakowania do 60-70 tacek na minutę. Możemy zaproponować: maszynę ręczną typu SMART, maszynę automatyczną typu TAURUS (tacki podawane do maszyny przez system popychaczy) oraz najnowocześniejszą w tej linii maszynę typu SCORPIUS (tacki prowadzone przez specjalne chwytaki napędzane pneumatycznie- pełna kontrola prędkości i przyspieszenia).

  • maszyny do pionowego pakowania produktów ETNA. Maszyny pionowe współpracując z różnego rodzaju urządzeniami dozującymi umożliwiają precyzyjne pakowanie różnorodnych produktów drobnych i sypkich.

Maszyny pakujące produkowane przez ULMA Packaging zapewniają ochronę pakowanej żywności, umożliwiającą zachowanie jej naturalnych wartości. Nasze opakowania budują zaufanie konsumentów do producentów żywności.

Celem ULMA Packaging Polska na najbliższe lata jest dalsze budowanie zaufania klientów do rozwiązań proponowanych przez ULMA Packaging. Cel ten osiągniemy dzięki doskonale wyszkolonemu, zgranemu zespołowi doradców handlowych oraz serwisowi sprawnie działającemu na terenie całego kraju, który bardzo szybko i skutecznie reagować będzie na każdy sygnał klienta. Nasze maszyny obronią się same.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Maszyny » Maszyny pakujące