Maszyny pakujące

Maszyny pakujące są niezwykle istotnym elementem procesu pakowania produktów różnego rodzaju. W zależności od rodzaju produktów i materiału służącego do pakowania maszyny pakujące mogą mieć różną postać. Popularnymi maszynami pakującymi są zgrzewarki termokurczliwe, foliarki, pakowaczki, saszetkarki, kartoniarki i wiele innych.

Wiadomości

Krones laureatem German Design

Krones laureatem German Design Awards 2023

Krones dwukrotnie zwyciężył w kategorii Excellent Product Design Industry podczas tegorocznej ceremonii German Design Award Special 2023. Nowa generacja wydmuchiwarki Contiform i system robotów mobilnych "Mobile Production Robotics" zostały nagrodzone za ich wyjątkowe walory projektowe
Nowa maszyna pakująca od Ishidy

Nowa maszyna pakująca od Ishidy

Ishida Europe wprowadza na rynek nową maszynę do formowania, napełniania i zgrzewania opakowań w układzie pionowym (VFFS).
Warsaw Pack już wkrótce!

Warsaw Pack już wkrótce!

W dniach 18-20 kwietnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań Warsaw Pack.
Silny&Salamon automatyzuje

Silny&Salamon automatyzuje pakowanie w Passage Cosmetics Laboratory S.A.

Zgodnie z prognozami firmy badawczej PMR rynek artykułów kosmetycznych w Polsce w najbliższych latach (2023-2027) nadal będzie rósł, osiągając średnioroczne tempo na poziomie 3-5%. Taki rozwój skłania producentów kosmetyków do optymalizacji procesów produkcji i pakowania.
Tysięczny EvoBlow firmy Sidel

Tysięczny EvoBlow firmy Sidel będzie najszybszym w Afryce

Sidel świętuje sprzedaż swojego tysięcznego urządzenia EvoBLOW. Kultowa rozdmuchiwarka zostanie zainstalowana na początku 2023 roku jako część linii wysokiej prędkości dla wody w butelkach PET w zakładzie StrongPack w Nigerii.
Centrum spotkań branży opakowaniowej

Centrum spotkań branży opakowaniowej na Targach Taropak

Tegoroczne Targi Taropak na trzy dni stały się centrum spotkań biznesowych branży opakowań. W tym roku wystawcy pokazali wiele nowych maszyn pakujących, nie zabrakło również materiałów opakowaniowych, etykiet czy wypełniaczy.
Monomateriałowość z maszyną

Monomateriałowość z maszyną Doypack D2100M

Ekoprojektowanie, monomateriałowość oraz opakowania przeznaczone do recyklingu to stosunkowo nowe wyrażenia, ale wszystkim producentom żywności oraz kosmetyków weszły już na stałe do słownika.

Wydarzenia

Warsaw Pack 2023

Warsaw Pack 2023

Nadarzyn, 2023-04-18
interpack 2023

interpack 2023

Düsseldorf, 2023-05-04
Packaging Innovations 2023

Packaging Innovations 2023

Kraków, 2023-09-20

Katalog firm » Maszyny pakujące

 
Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

Maszyny do wiązania, rozwiązania zabezpieczające ładunki, wysokiej jakości taśmy do wiązania

Hortus Zakład Elektromechaniczny mgr inż. Witold Górczyński

Hortus Zakład Elektromechaniczny mgr inż. Witold Górczyński

Zgrzewarki do folii: zgrzewanie impulsowe, stałocieplne. Produkcja, sprzedaż, naprawa i modernizacja. Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych: teflon, silikon, taśmy i druty oporowe.

ScanPack S.J.

ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

 

Oferty B2B » Maszyny pakujące

Forum