Automatyczna linia do foliowania Strojplast Model Bsw-1333-IL (94674)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
NovumPack
Firma:
Imię i nazwisko:
Radosław Kokoszka
Kontakt:

BSW-1333-IL to automatyczna linia pakująca do formowania zgrzewek.

Dwie folie (górna I dolna) są szczelnie połączone z sobą, tworząc kurtynę folii, która otacza produkt (lub zbiór produktów) z czterech stron. Dwie strony mogą być częściowo otwarte. Pakiet jest przenoszony przez tunel, gdzie folia obkurcza się i otacza produkt z każdej strony. Oferowane urządzenia zbudowane są w celu niezawodnego funkcjonowania i zapewnienia niskich kosztów (zobacz listę Podzespołów). Urządzenie zaprojektowane tak by w prosty i szybki sposób można było zmienić format pakowanego Produktu. System szybkiej wymiany folii zapewnia praktycznie nie przerwaną pracę.


Tunel obkurczający:

Tunel z wejściowym podajnikiem wykonanym ze wzmocnionej siatki napędowej.Napęd falownik: z płynną regulacją prędkości transportera.Turbiny obiegowe i system grzałek: zapewniają bezstratne i idealne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz komoryRegulowane dyfuzory gorącego powietrza do optymalnego sterowania prądem ciepłego powietrza zapewniają estetyczny efekt końcowy.Cyfrowa regulacja temperatury: stała temperatura ustawienie prądów powietrznych Pozwala osiągnąć optymalny efekt z wysoką dokładnością (+/- 1 ° C).

Turbiny obiegowe zapewniają jednorodne obszar ciepła do wewnątrz tunelu Zapewniając optymalne kurczenie z foliąPodwójne zasłony ochronne ponad prześwity po obu stronach tunelu chronią Przed ze stratą ciepła i zapewniają niskie zużycie energii.Rolki dociskowe mechanizm na wylocie tunelu naciska powierzchnię boczna folii w stosunku do produktu, aby uczynić go estetycznym i szczelnym.Wentylator chłodzący na wylocie z tunelu zapewnia ostudzenie pakietu i wzmocnienie go Przed dalszym etapem pakowania lub transportu.

Opcje dodatkowe:

Wyjściowy stół rolkowy (przy wyjściu z tunelu obkurczającego). Służy ona jako stół roboczy Do dalszego transportu zapakowanego produktu. Rolki są wykonane z plastycznego tworzywa Chroniącego przed odkształceniem na folii. Długość przenośnika jest określona przez Wymagania procesu produkcyjnego.


brak
 

Maszyny pakujące, tunele obkurczające, systemy foliowania produktów, owijarki pionowe i poziome, zgrzewarki do folii, owijarki palet, zaklejarki kartonów

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.