PEG (Polietylenoglikol)

Nr 139180
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
~4,68 PLN / kg
Dostępna ilość:
23 tona
Ważna jeszcze:
6 dni

Użytkownik:
pppcopl
Firma:
Power Polymer Plast sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Rafał Wartacz
Kontakt:

PEG (Polietylenoglikol) ma kilka zastosowań w przetwarzaniu tworzyw sztucznych:
1. Plastifikator: PEG jest stosowany jako plastyfikator w produkcji tworzyw sztucznych, takich jak PVC, aby zwiększyć ich elastyczność i odporność na niskie temperatury.
2. Środek smarujący: PEG jest używany jako środek smarujący w procesach wytłaczania i formowania tworzyw sztucznych, aby zmniejszyć tarcie i poprawić płynięcie materiału.
3. Dyspergator: PEG może być stosowany jako dyspergator w produkcji kompozytów polimerowych, aby poprawić rozproszenie napełniaczy i pigmentów.
4. Środek antystatyczny: PEG może być używany jako środek antystatyczny w produkcji tworzyw sztucznych, aby zmniejszyć gromadzenie się ładunków elektrostatycznych.
W kontekście granulatu tworzyw sztucznych PEG może być dodawany w celu poprawy właściwości przetwórczych i użytkowych produktu końcowego.

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.