System redukcji Lzo (lotnych związków organicznych) w wyziewach z procesów przemysłowych.

Nr 126918
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
334 dni

Użytkownik:
styrmachinery
Firma:
Styrmachinery
Imię i nazwisko:
Mirosław
Kontakt:

Eliminacja lotnych związków organicznych podczas schnięcia substancji chemicznych poprzez reakcję absorpcji w wodzie w połączeniu z techniką utleniania ozonem. 

Emisje LZO mogą pochodzić z wielu różnych źródeł, w tym z przemysłu chemicznego, produkcji papieru, przetwórstwa spożywczego, suszenia farb i impregnatów, transportu, rafinerii ropy naftowej , petrochemii itp.

Zazwyczaj to aldehydy, aromaty i chloro-węglowodory są najczęstszymi zanieczyszczeniami w dużej rodzinie przemysłowych LZO.

W przeciwieństwie do technologii opartych na odzysku obejmujących absorpcję, adsorpcję, separację membranową i kondensację, nasza technologia nie pociąga za sobą wysokich kosztów adsorbentów i konieczności ich częstej regeneracji.

Nasza technologia pozwala na redukcję LZO do 98%. Jej zasadniczymi walorami są: duża efektywność, niskie koszty eksploatacyjne oraz nieszkodliwe odpady procesowe - dwutlenek węgla i woda.

Każdy przypadek analizujemy indywidualnie.

Przedstaw nam Twój problem, a my znajdziemy jego rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu:

Email: moriko.ltd@protonmail.com

Mobile: +48604221412

Maszyny do przetwórstwa i recyclingu tworzyw
 

Maszyny do przetwórstwa i recyclingu tworzyw sztucznych: wtryskarki, kompaktory, wydmuchiwarki, linie do produkcji wyrobów z pianki PS, linie do pakowania w pudełka kartonowe.

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.