Wykonujemy głowice do wytłaczania z kompozytu WPC (82615)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
wpcpoland
Firma:
Imię i nazwisko:
Monika Szramka
Kontakt:

Oferujemy nowe narzędzia do produkcji wszelkich profili z kompozytów WPC (metodą wytłaczania i coextruzji). Narzędzia wykonamy według Państwa projektu i dostosujemy cały system do Państwa potrzeb. Oferujemy kompletne oprzyrządowanie gotowe do uruchomienia. 

Od 16 lat dostarczamy gotowe do użycia kompozyty WPC (tworzywo + mączka drzewna).

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie uruchamiania produkcji. Naszych klientów wspieramy nie tylko w dostawie kompozytów ale także w dostosowaniu istniejących narzędzi i całego procesu produkcyjnego. 
Oferujemy unikalny wachlarz usług dla naszych klientów:
- Wsparcie techniczne – projektujemy i wykonujemy kompletne oprzyrządowanie (głowice, wanny chłodzące, wszelkie potrzebne narzędzia itd.) a także przeprowadzamy remont i modernizację dotychczasowych narzędzi. 
- Projektowanie detali – pomagamy określić i osiągnąć najlepsze właściwości finalnego produktu. Ponadto możemy dostosować napełnienie tworzywa oraz formę narzędzi tak aby wszystkie czynniki mogły jak najlepiej współpracować. 
- Wynajem narzędzi – posiadamy szereg narzędzi, które można wypożyczyć aby sprawdzić w procesie produkcyjnym zarówno sprzęt jak i nasz kompozyt WPC. 

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje nie tylko kompozyty ale całą wiedzę i doświadczenie.


Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.