Wytłaczarki i systemy wytłaczania

Nr 131392
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
4 dni

Użytkownik:
rolbatch
Firma:
Rolbatch Dr. Magdalena Laabs – Eberswalde, Niemcy
Imię i nazwisko:
Dr Magdalena Laabs
Kontakt:

Odkryj nowe horyzonty w przetwórstwie tworzyw sztucznych z Rolbatch Compounders – od kompaktowych urządzeń laboratoryjnych po wysokowydajnych gigantów przemysłowych!

W dynamicznym świecie przetwórstwa tworzyw sztucznych kluczowe znaczenie mają zdolność adaptacji, wydajność, precyzja i inteligentne wykorzystanie przestrzeni. To tu wkraczają do gry Rolbatch Compounders!

Mały format, duży wpływ: nasze mieszalniki laboratoryjne zostały zaprojektowane z myślą o precyzji i wszechstronności. Idealne do opracowywania i testowania receptur, ucieleśniają motto „małe, ale potężne”.

Przemysłowe potęgi: nasze wysokowydajne maszyny mieszające są równie kompaktowe, ale oferują znaczny wzrost wydajności, która może osiągnąć nawet 1800 kg/h, w zależności od przetwarzanego materiału. Oferują doskonałą wydajność przy niewielkich rozmiarach na hali produkcyjnej – wydajność na wszystkich poziomach.

Łatwy w użyciu: nie daj się zastraszyć ich mocy; Zarówno nasze małe, jak i duże mieszalniki są przyjazne dla użytkownika. Rozumiemy braki w branży specjalistycznych operatorów maszyn. Dlatego zadbaliśmy o to, aby przejście od przetwarzania na małą skalę do przetwarzania na dużą skalę było proste.

Personalizacja: Każdy produkt Rolbatch Compounder można dostosować do własnych wymagań. Zmienna geometria ślimaków i opcjonalne wyposażenie dodatkowe zapewniają optymalne warunki przetwarzania dla każdego rodzaju tworzywa sztucznego.

Zwiększona wydajność: Mieszalniki Rolbatch pozwalają zwiększyć wydajność produkcji, skrócić przestoje i zwiększyć wydajność.

Zaufaj doświadczeniu: Rolbatch to znana marka w przetwórstwie tworzyw sztucznych, a nasi mieszalnicy stanowią integralną część linii produkcyjnych na całym świecie.

Ciekawi Cię, jak Rolbatch Compounders może usprawnić Twoją produkcję? Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem office@rolbatch.com.

Nasi eksperci są gotowi doradzić Ci idealne rozwiązanie.
Razem z firmą Rolbatch podbijamy świat przetwórstwa tworzyw sztucznych!

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.